דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

אות הוקרה ניתן לד"ר אביטל הרשקוביץ מבית רבקה על עבודתה פורצת הדרך בשיקום קשישים לאחר שברי צוואר ירך

פורסם בתאריך:


ד"ר אביטל הרשקוביץ  מנהלת מחלקת שיקום אורטופדי במרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה, קיבלה אות הוקרה מטעם ראש עירית פתח תקוה, רמי גרינברג על עבודתה פורצת הדרך בתחום שיקום קשישים לאחר שברי צוואר ירך תוך הבנת הגורמים המשפיעים על תוצאי השיקום והגעה לשיפור אופטימלי של תפקודם בעקבות תוכנית השיקום, דבר המשפר את איכות חייהם.

ד"ר הרשקוביץ "בתחילת דרכי בלימודי רפואה היתה התלבטות סביב היכולת לנהל קריירה מקצועית ולשלב חיי משפחה. אבל הקשבתי לקול הפנימי שלי, האמנתי ביכולתי ולא וויתרתי על אף אחד מהדברים. היום , אני מומחית בשתי התמחויות, עובדת כקלינאית, מנהלת מחלקה במרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה אשר גם כן קרוי על שמה של אישה פורצת דרך בעצמה – רבקה נוביק ז"ל חברת מועצת העיר מטעם הציונים הכלליים ויו"ר ויצו בעיר. אני מרגישה סיפוק מעבודתי ותרומתי לחברה ולמדע. המסר שלי אליכן, אל תפסיקו לחלום ותאמינו בעצמיכן!"

בית רבקה הינו המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי ומטרתו היא להביא את המטופל לרמת תפקוד מרבית ולהחזירו לביתו במצב התפקודי האופטימלי ביותר האפשרי בכדי לאפשר לו איכות חיים ראויה. במרכז הרפואי מחלקות שיקומיות בתחומים שונים: שיקום נשימתי, שיקום אורתופדי, שיקום לאחר אירוע מוחי, שיקום נוירולוגי ושיקום לאחר אשפוז ממושך ובחולים אונקולוגיים. מקצוענות, איכות, מסירות ואכפתיות בצד חדשנות, מחקר ואקדמיה מהווים את העקרונות לאורם עובד המרכז הרפואי. 

בתמונה: מימין; ד"ר הרשקוביץ אביטל, רחל אלון יועצת רה"ע לשוויון מגדרי, פיתוח וחדשנות בעיריית פתח תקווה  ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: