דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

שיפור ניכר במצבן של 3 היולדות שחלו בקורונה ומאושפזות ומונשמות בבילינסון (וידיאו)

פורסם בתאריך:


בחלוף שבועות ארוכים של מאבק על חייהן של 3 יולדות בבילינסון שחלו בקורונה במהלכן הן ילדו, חוברו למכונות אקמו והוגדרו בסכנת חיים  משך ימים רבים, נותקו בשבוע האחרון 3 היולדות ממכשיר האקמו ומכשירי ההנשמה ועברו לאישפוז במחלקות פנימיות - מצבן טוב. 
 

כאמור מדובר באישה בת 33 מירושלים שהגיעה לבילינסון בשבוע 31 להריונה במצב קשה ואישה בת 35 שהועברה מביה"ח לניאדו בשבוע 31 גם כן  ואישה בת 40 בשבוע 28.

 

בימים הקרובים היולדות צפויות לעבור מבית חולים  לשיקום ולאחריו לחזור הביתה.
 
דר איליה קגן מנהל טיפול נמרץ קורונה בבילינסון: "אלו הרגעים המרגשים בהם יש שכר לעמלנו. עשינו לילות כימים בטיפול בנשים אלו. נלחמנו על חייהם ולא עצרנו לרגע. לא נתנו לרגעי הייאוש לנצח. אני מאושר לראות אותן נושמות בכוחות עצמן מחייכות ומתקשרות עם בני זוגן ומתקשרות עם בני המשפחה, הן מקבלות טיפולי פיזיותרפיה ובקרוב ייצאו לשיקום. אחת היולדות כבר ראתה  את תינוקה בפגיית שניידר לרפואת ילדים. 
לאחר תהליך כל כך ממושך הנשים, המשפחות והצוותים שלנו פשוט מאושרים !״


 
פרופ' ארנון ויזניצר. מנהל ביה"ח לנשים בבילינסון : ״היה פה מאבק איתנים סביב הצלת החיים של כל אחת מהנשים. היו רגעים לא קלים סביב הטיפול בהם אבל לא איבדנו תקווה. אני שמח שבזכות נחישות ויכולות מקצועיות הצלחנו להגיע לרגע הזה. אני קורא מכאן שוב לכל הנשים בהריון לגשת ולהתחסן , זה חשוב, זה מציל חיים.״
 
מצב התינוקות : "אחד שוחרר והשניים  הנוספים עדיין מאושפזים במרכז שניידר לרפואת ילדים."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: