דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

היום בביהמ"ש בפתח תקווה: זעם כלפי לירז נתן הסייעת של כרמל מעודה (וידיאו)

פורסם בתאריך:


היום (שני) בשעה 09:00 התקיים דיון בביהמ"ש השלום בפתח תקווה בעניינה של לירז תפארת נתן מפתח תקווה, הסייעת מהגן של כרמל מעודה בראש העין המואשמת בתקיפת קטין תחת על ידי אחראי.
אביה של נתן מתגורר בפתח תקווה ונתן עצמה גרה בימים אלו עם חמותה ברחובות.

במהלך הדיון נשאל עורך דינה של נתן קובי פלומו האם היא מודה או לא מודה וענה כי לא מודה בטענות כתב האישום. פלומו הפתיע וציין כי נתן  לא תעלה להעיד בשלב זה אלא רק בשלב הבא במידת הצורך.

ההורים של ילדי הגן ששהו בגן בזמן שהתרחשה הפרשה, הביעו את זעמם כלפי נתן, כפיי שניתן לראות בתיעוד שהגיע למערכת "פ"ת עכשיו"
 
 
הפרקליטה עו"ד איריס פקר סיכמה את הדיון בכך שבשימוע שהתקיים עם הנאשמת התקבלו טענותיו של עורך הדין ולכן הוחלט להיצמד לסרטונים הנ''ל ולנהל את התיק בביהמש השלום ולא המחוזי. 
עוד ציינה פקר כי הנאשמת הועסקה על ידי כרמל מעודה בעלת הגן והיתה אחראית על הקטינים בעת עבודתה. עו''ד פקר טענה כי התיק מבוסס כולו על סרטונים ולא כפי שמנסה ההגנה לומר על ידי עדים לא מהימנים. התביעה סיכמה בכך שמבקשת לאור הסרטונים שמוכחים את עבירותיה של הנאשמת להרשיעה בסעיפים כפי שהובאו בכתב האישום. הכרעת דין נקבעה ל 12.4. 
 
יוסי חברה, אבא של ילדה מהגן:  "שוב הסנגור מנסה להפחית מחומרת מעשיה של לירז בכל מיני טענות מופרכות כי לא יזמה או לא היתה בכל הסיטואציה. העובדה היא שהבת שלי פוחדת ממנה עד להיום, הבת שלי הורעבה על ידי לירז.. היא זוכרת בדיוק מה היא עשתה לה. זה שהיא עדיין כופרת בהאשמות מוכיח כי היא עדיין מסוכנת ויש להרשיע אותה בכל העבירות שהיא מואשמת שלדעתי גם ככה מקלות.. ראוי שהיא תיקח אחריות, תודה ותסיים את הסבל שנגרם לנו ההורים בכל דיון ודיון עם דבריו של עורך דינה. כנראה שנצטרך להסתמך על שיקול ביהמ"ש ומקווים שיעשה צדק עם הילדים שלנו"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: