דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

נדל"ן בפתח תקווה

בנייה בפתח תקווה, השבחת נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

הפלאפון אצלנו!!

חברת פלאפון חנכה את הבית החדש שלה בפארק עופר בפתח תקוה

פורסם בתאריך:


אחרי למעלה מ-20 שנה בגבעתיים, חברת פלאפון חנכה את הבית החדש שלה בפארק עופר בפתח תקוה

ביום חמישי האחרון, 25.2.2021, חנכה חברת פלאפון את הבית החדש שלה בפארק עופר בפתח תקווה אחרי ששהתה למעלה מעשרים שנה בבניין פלאפון המפורסם בגבעתיים.

הבניין החדש עוצב על ידי האדריכל רם גולדברג והותאם לסגנון העבודה של 2021 עם פינות ישיבה מעוצבות, חדרי ישיבות בגדלים שונים ועיצוב שמאפשר עבודה נוחה וחיבור למותג. משרדי החברה החדשים משתרעים על פני 15,000 מ"ר ותקופת השכירות נקבעה ל-10 שנים עם אופציה להארכה ל-10 שנים נוספות.

אירוע השקה, שנערך במתכונת מצומצמת בשל מגבלות הקורונה, שודר דיגיטלית לכלל העובדים בשידור חי. בין המשתתפים: רן גוראון, מנכ"ל קבוצת פלאפון, yes ובזק בינלאומי, דגנית קרמר, משנה למנכ"ל קבוצת פלאפון, yes ובזק בינלאומי, גיל שרון, יו"ר בזק, רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג. בסיום הטקס וגזירת הסרט הופיע הזמר עברי לידר בפני האורחים בהופעה ששודרה בשידור חי ברמה הגבוהה ביותר.

רן גוראון בירך, ואמר כי "אנחנו בתנופת צמיחה וזאת למרות משבר הקורונה: השנה היינו הראשונים להשיק את רשת דור 5, וגם השלמנו את המעבר לבית החדש של פלאפון תחת לוח זמנים מאתגר. בנוסף, מיד עם פתיחת המשק פתחנו את כל נקודות השירות והמכר שלנו ואנו מקווים כי בתקופה הקרובה יפתחו השמים ויחזרו גם שירותי הנדידה".

בתמונה מימין לשמאל: יחיאל שמן, יו"ר ועד פלאפון, גיל שרון, יו"ר בזק, רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, דגנית קרמר, משנה למנכ"ל פלאפון ורמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקווה. צלם: מיכה בריקמן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: