דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

אבל בשכונת מחנה יהודה על פטירתו של שחקן העבר יגאל רצאבי ז"ל

כשבוע לאחר מות אישתו ועשרה ימים לאחר יום הולדתו ה-80, הלך לעולמו שחקן העבר של הפועל פ"ת אשר כיכב בקבוצה המיתולוגית של מחנה יהודה. רצאבי נפטר משברון לב לאחר שהתקשה לשאת את פטירתה של אשתו.

פורסם בתאריך:


אבל כבד בשכונת מחנה יהודה:

אחת מהדמויות האהודות בשכונה, כדורגלן העבר והמאמן המיתולוגי של הפועל מחנה יהודה, יגאל רצאבי, נפטר הבוקר (חמישי) בגיל 80 משברון לב, יומיים לאחר מותה של רעייתו נעמי ז"ל.
משפחתו וחבריו התקשו לקבל את הבשורה המרה, לאחר שטרם עיכלו את פטירתה של אשתו.
 

לפני עשרה ימים יגאל ז"ל חגג את יום הולדתו ה-80.,   

יומיים לאחר חגיגות היום הולדת, אשתו של יגאל, נעמי, נפטרה והיום כאמור, המשפחה ספגה אבידה קשה נוספת.

בדף הרשמי  של קבוצת הפועל מחנה יהודה ברשת החברתית, בירכו  את רצאבי בהגיעו לגיל גבורות.יגאל הוא אחד משלושת האחים שזכורים כשחקני הכדורגל הגדולים של הפועל מחנה יהודה. יגאל כמו שני אחיו זכריה ואבשלום, שיחקו במדי הפועל מחנה יהודה והפועל פתח תקוה שאליה עלה ממחלקת הנוער.

רצאבי היה שותף לקבוצה המיתולגית 'ברזיל הקטנה', בשנות השישים של המאה הקודמת כששיחק כחלוץ בקבוצה שעלתה לראשונה לשחק בזמנו בליגה הבכירה בשנת 1965.

יו"ר המועדון ד"ר אמנון מעבי מספר: "לפני שבוע חגגנו לו 80, יומיים לאחר מכן אשתו נפטרה. זה לא קל, הסמיכות הזו בבשורות האלו זה לא קל.

יגאל גדל ונולד בשכונת מחנה יהודה. מגיל ארבע הוא לא ראה את אביו שהיה בשבי בגרמניה שלחם בצבא הבריטי.

 זה לא עוד שחקן,  הוא היה המאמן שהעלה אותי לבוגרים וגם שיחקתי איתו בבוגרים זה כבוד גדול. רק בשבוע שעבר דיברנו, על השכונה ופתאום נעלם.

האחיין שלו, הבן של זכריה סיפר שאתמול הוא צפה איתו במשחק כדורגל בטלוויזיה. הוא מאד אהב כדורגל ואת הפועל מחנה יהודה. יגאל גם עבד שנים באגף הוטרינרי בעירייה."

ד"ר מעבי שיתף אותנו בדברי ההספד המרגשים שנשא בלוויה שהתקיימה היום בבית עלמין סגולה.

דברים לזכרו של יגאל רצאבי ז"ל, חניכו ד"ר אמנון מעבי

משפחת רצאבי, קהל קדוש!

היום לפני 77 שנים חגג אבא דוד המנוח את חג הפורים תש"ג במחנה השבויים הנאצי בשלזיה עלית, כחייל בצבא הבריטי, והיום – ערב פורים תשפ"א אנו נפרדים מיגאל שחובר אל אביו, אמו לקרוא בשמים את המגילה יחד עימם.

זכות גדולה הייתה לי שיגאל אימן אותי בקבוצת הנוער ושימשתי בה קפטן. הוא לא היה רק מאמן אלא דמות מופת שחינך אותנו מעבר לסגנון משחק ומשמעת טקטית.

זכות גדולה עוד יותר נפלה בחלקי כששיחקתי איתו בקבוצת הבוגרים עונה לאחר מכן, ויודע אני שיגאל ועודד שמחי המליצו להעלות אותי לקבוצת הבוגרים.

יגאל הפרידה ממך היא קשה, כי היית לאורך כל השנים לא רק שחקן מהולל בבוגרים ומאמן קבוצת הנוער שנים רבות; אלא משום שעקבת אחרי "המחנה" עד יום מותך, כולל בשיחה עמי ב"שבעה" על רעייתך האהובה עמי ז"ל לפני שבוע.

היית "השמנה והסלתא" של השכונה, כל מה שהשגת בחייך הרווחת זאת בהרבה יושר, מסירות וענווה, דברים נדירים במחוזותינו כיום.

משפחת "המחנה" מרכינה ראשה עם פטירת אחד מהשושלת המפוארת שלנו. "המחנה" ינצור את מורשתך לעד.

נוח בשלום על משכבך ליד הוריך דוד ואסתר, רעייתך האהובה נעמי ואחיך זכריה, זכרם לברכה.

יהי זכרך ברוך!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: