דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

ספורט בפתח תקווה

כל ענפי הספורט בפתח תקוה והסביבה

אייל ברקוביץ הוא המנהל המקצועי החדש של הפועל פ"ת

ברקוביץ' נכנס כשותף במועדון וישקיע כבר עתה 750 אלף שקל להבאת רכש: מצפה לו עבודה קשה להצעיד את הפועל פ"ת קדימה. בתמונה: ברקוביץ כשחקן צעיר. האם יככב גם כמאמן מקצועי?

פורסם בתאריך:


בשורה מעניינת ומשמעותית הגיעה מהפועל פ"ת  שהודיעה כי עמותת הכחולה חתמה על הסכם שותפות עם אייל ברקוביץ', מגדולי שחקני הכדורגל בכל הזמנים בישראל, מי שעשה קריירה אדירה בבריטניה בקבוצות כמו מנצ'סטר סיטי, ווסטהאם, סלטיק ועוד ובנבחרת ישראל.

העמותה התחייבה כי ברקוביץ  יקבל את הסמכויות המקצועיות המלאות על הקבוצה הבוגרת בלבד, החל מבחירת הסגל, וכלה בצוות המקצועי. 

מעמותת הכחולה נמסר: על מנת להגיע להישגים מקצועיים טובים יותר, העמותה פעלה בשני מישורים מרכזיים של גיוס ושימור ספונסרים בתקופה כלכלית מאתגרת מאוד, ואיתור אנשים בעלי ניסיון וידע נרחב בתחום הכדורגל ואנו שמחים שלאחר מאמצים גדולים נמצא האיש שאמור להצעיד אותנו לעתיד טוב יותר.

הועד המנהל מעוניין להודות למנכ"ל אבי יחיאל, ולסמנכ"ל עו"ד טים פלוטקין על הסיוע בסגירת ההסכם. ההסכם יאפשר לקבוצה הבוגרת להתחזק בחלון ההעברות שנפתח בימים אלו, והמשימה של הצוות כולו תהיה לצאת מהתחתית הליגה הלאומית, לייצב את המועדון, ולבנות תשתית מקצועית לעונות הבאות, כדי להחזיר את הקבוצה שלנו למקומה הטבעי.


אנחנו מאחלים בהצלחה לאייל בתפקידו החדש, נמשיך, גם בעזרתו, במאמצים לגיוס ספונסרים נוספים."

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: