דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מעשים טובים בפתח תקווה

נתאמץ בכל פעם ונמצא גם חדשות טובות - כאלו שירגשו אתכם

היוזמה של תלמידי אנקורי פ"ת: עציצים למתחסנים

באנקורי פתח תקווה יצאו השבוע לחלק עציצים למתחסנים, בני הגיל השלישי, במרכז הרפואי סירקין של מכבי שירותי בריאות, הסמוך לבית הספר.

פורסם בתאריך:


בקמפוס אנקורי פ"ת מעודדים את התלמידות והתלמידים למעורבות חברתית ולתרום את חלקם למיגור מגפת הקורונה. תלמידי ותלמידות הקמפוס יצאו השבוע לחלק עציצים למתחסנים, בני הגיל השלישי, במרכז הרפואי סירקין של מכבי שירותי בריאות, שנמצא בצמוד לבית הספר. המטרה: להעלות חיוך על פניהם של המתחסנים.

ספיר רגב, תלמידת כיתה י"ב: "אני רואה בהתנדבות ובנתינה ערך עליון. בשמי ובשם חברי וחברותי לשכבה שהשתתפו במעורבות החברתית אנו מאחלים לכולם בריאות איתנה. מי ייתן ונזכה לסיים את תקופת הקורונה בהקדם ולחזור לשגרה טובה ונעימה".

יוסי שפרבר מנהל קמפוס אנקורי פ"ת: "אנו מחנכים את תלמידי בית הספר למעורבות חברתית. הרצון של התלמידים להעלות חיוך על פניהם של א.נשים מבוגרים שהיו ספונים חודשים ארוכים בבדידות בביתם, ברגע בו הם.ן מתחסנים וחשים תחושה של יציאה לחירות הייתה המניע של תלמידי בית הספר ליוזמה הברוכה. כחלק מהשיח החינוכי בבית הספר אנו עוסקים רבות בחיסון כמו גם בהכרח להקפיד על כללי ההתנהלות הנדרשים כחלק מתרומתנו למיגור מגפת הקורונה".


תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: