דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

אין מספיק חיסונים כדי לחסן מורים

יו"ר הנהגת ההורים אנה נבות (בתמונה) שגרה מכתב דחוף לשרי החינוך והבריאות, לפרויקטור הקורונה ולראש העירייה בדרישה כי צוותי החינוך וההוראה אשר פוגשים עשרות תלמידים מדי יום, יתחסנו אף הם.

פורסם בתאריך:


יו"ר הנהגת ההורים בפתח תקווה אנה נבות, שלחה בבוקר יום (שלישי) מכתב לשר הבריאות יולי אלדשטיין ומנכ"ל משרדו פרופ' חזי לוי, לשר החינוך יואב גלנט, לפרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש ולראש העירייה רמי גרינברג, בבקשה לאפשר לצוותי החינוך וההוראה להתחסן.

יצויין כי לאחרונה התגלו לא מעט מקרי הדבקה במוסדות חינוך ברחבי העיר וצוותי החינוך וההוראה נמצאים במגע ישיר עם התלמידים.

בפנייה ששלחה נבות לשרים נכתב:

"מזה כשבוע אנו עדים לכך שמבצע "לתת כתף" למתן חיסונים נגד נגיף הקורונה בישראל הוא מהמובילים בעולם. אנו, הורים לתלמידות ולתלמידים במערכת בחינוך, רואים את צוותי החינוך וההוראה כמשאב לאומי ראשון במעלה ולכן פונים אליכם בדרישה לאפשר להם לשמור על בריאותם ולאפשר לכלל עובדי מערכת החינוך להתחסן בדחיפות כנגד נגיף הקורונה. כבר היום אנו עדים לנזקים הנגרמים לילדינו בשל חוסר היציבות במערכת והשינויים התדירים בה.

המערכת נפתחת ונסגרת לסירוגין ודור העתיד שלנו נפגע! מעבר לשמירה על הבריאות האישית, מורה מחוסן אינו צריך לצאת לבידוד במקרה של מגע עם חולה מאומת, כמו כן אינו נדבק בעצמו ובכך מקטין את ההדבקה האפשרית של תלמידים ואנשי צוות שנמצאים אתו במגע וכמובן עוצר את התפשטות הנגיף במערכת כולה. אנא מכם, על מנת שילדינו יוכלו לחזור למסגרות יציבות העובדות באופן מלא, התאימו את סדרי העדיפויות ואפשרו לכלל עובדי מערכת החינוך להתחסן בהקדם.

ביום ראשון מנכ"ל משרד החינוך פרופ' חזי לוי התבטא בנושא ואמר כי בשלב זה אין מספיק חיסונים עבור מורים, וכי סדר העדיפויות במתן החיסון לא השתנה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: