דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

נדל"ן בפתח תקווה

בנייה בפתח תקווה, השבחת נכסי נדל"ן, תמ"א, פרויקטים בעיר

יצא לדרך: פרויקט בזל פארק - מגדל  משרדים חדש בשטח של 40,000 מ"ר

קבוצת רכישה שארגנו קבוצת סופרין וקבוצת וייס קבלו השבוע היתר בניה להקמת מגדל משרדים בקרית אריה.

פורסם בתאריך:


קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, וקבוצת וייס העוסקת בין השאר בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם, החלו לבנות את פרויקט בזל פארק באזור התעסוקה קריית אריה.

מדובר במגדל  משרדים ומסחר בן כ 27 קומות, בתכנון משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף. את הקרקע רכשה קבוצת רכישה שארגנו החברות בתמורה ל כ 65 מיליון ₪ ועלות הקמת הפרויקט מוערכת ב כ 350 מיליון שקל.

הפרויקט שווק במלואו באומדן עלות ממוצע של 7,800 ₪ למ"ר.

מכיוון שמדובר בקבוצת רכישה, האומדן משקף הנחה של כ 19.5% אחוזים ממחיר השוק. משך הבניה צפוי להיות כשלוש שנים.

הפרויקט ממוקם ברחוב בזל, צמוד לקניון הגדול, בית משפט השלום ולפארק העירוני של פתח תקוה, הכולל אגם אקולוגי.

במתחם ובסמוך מאכלסים חברות כמו IBM, אינטל, אורקל, קודאק, מגדל חברה לביטוח, ביטוח ישיר, ועוד. על פי התכנון מרכז עסקים פארקטק עומד להתרחב ולאחרונה נחתמו באזור לא מעט עסקאות. בחלקו הצפון מזרחי של המתחם נמצאת תחנת רכבת ישראל ובמרחק של עשרות מטרים בודדים מהפרויקט מוקמת תחנה של הרכבת הקלה (הקו האדום) אשר תאפשר נגישות גבוה ביותר לעובדים ולדיירים אל המתחם.

 

צחי סופרין, מבעלי קבוצת סופרין: " בשנה האחרונה  אנו עדים לפריחה של אזורי תעסוקה ותיקים על רקע ביקושים גבוהים לשטחי משרדים מחוץ למרכז תל אביב. אנו רואים זאת במיוחד בקרית אריה בפתח תקווה, באזור ה bbc בבני ברק ובבורסה ברמת גן שם זיהו הרשויות המקומיות את הרצון של חברות לצאת מתל אביב והחלו ביתר שאת לפעול להגדלת זכויות משמעותית באזורי התעסוקה הוותיקים שלהם.

בפתח תקוה הרשות החלה בפעולות להרחבת אזור התעסוקה העיקרי שלה- קריית אריה (פארקטק), עוד לפני כן גם בעקבות הרצון של חברות להגר מתל אביב אך גם בשל הבניה המסיבית למגורים שאפיינה את העיר בעשור האחרון ועוררה ביקושים של התושבים החדשים לעבודה בקרבת הבית".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
Puberty guardian, empyema, postcalcaneal measures:
ijuwejeifubij | 19:21   02.03.21