דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

קהילות בפתח תקווה

כל מה בפ"ת מתוכננים 13 רובעים, יש בה מספר גדול של שכונות, כאן הבמה לקהילות באשר הם.

חתונה תחת הוראות התו הסגול - ריגשה

פורסם בתאריך:


האב מאושפז בבית רבקה, הבן ובחירת לבו התחתנו בחצר בית החולים בטקס מצומצם שכלל 20 משתתפים.

שבועיים אחרי שאושפז אריה וסרמן בבית החולים השיקומי-גריאטרי "בית רבקה" מקבוצת כללית, פנה בנו, דוד, להנהלת בית החולים, בבקשה אישית מיוחדת ונוגעת ללב. הבן דוד וסרמן, שעתיד היה להינשא לבחירת לבו, רעות זכריה, ביקש לקיים את הטקס בחצר בית החולים – באופן שיאפשר לאביו להשתתף ברגע המרגש בחייו.

לדברי הבן, עקב התקופה המאתגרת נדחתה החתונה כבר פעם אחת, ובכך שהחתונה תיערך בבית החולים תימנע דחייה נוספת של האירוע. בהנהלת בית החולים נענו לפנייה בחיוב והטקס המרגש התקיים בתחילת השבוע, כאשר את החופה והקידושין ערך הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו.

"רצינו לאפשר למר וסרמן ולכל המשפחה לחגוג יחד את האירוע המשמעותי ולקחת חלק בארגון הערב עבורם, מתוך הבנת הצורך והרצון של המשפחה לחגוג יחד", מספרת מנהלת בית החולים, ד"ר מירה מרם אדרי, "הטקס התקיים תוך הקפדה על כל הכללים של משרד הבריאות: הוא נערך בשטח פתוח בהשתתפות 20 אנשים ונשמרו עטיית המסכות והריחוק החברתי".

לדברי ד"ר מרם, "המרכז הרפואי בית רבקה הוא מהמובילים בארץ באיכות הטיפול באוכלוסייה המבוגרת. מטרת העל שלנו היא להביא את המטופל לרמת תפקוד מרבית ולהחזירו לביתו במצב התפקוד האופטימלי ביותר ולאפשר לו איכות חיים ראויה. אנו שמחים למלא את משאלת המשפחה ולהקל עליהם בתקופה זו".

ואכן, אל מול עיניהם הדומעות של הורי החתן, אריה ונחמה וסרמן, הורי הכלה, מנשה ומיכל זכריה, וקומץ אורחים ונציגים של בית החולים, נערכה החופה בטקס צנוע. חצר בית החולים הוסבה לזמן קצר לאולם אירועים לעת מצוא והזוג הצעיר והמאושר נישא כדת משה בישראל.

"היה טקס יפה מאוד", מסכם האב דוד וסרמן, המאושפז בבית רבקה, "שמחתי להביא את בני לחופה למרות המצב הרפואי האישי שלי ולמרות תקופת הקורונה. אני עדיין נרגש מהטקס ומכך שניתנה לנו האפשרות לחגוג בשטח בית החולים ומבקש לנצל את ההזדמנות ולהודות בשמי ובשם משפחתי לכל מי שסייעו לזה לקרות. אמן ונדע רק בשורות טובות שכאלה".

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: