דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

מוסיקה פתח תקוואית בפתח תקווה

אמנים רבים השתלבו בתעשיית המוסיקה הישראלית. בפתח תקוה עושים מוסיקה טוב

הלהיט החדש של בתי הספר בפתח תקווה: תפתחו את המצלמה (וידיאו)

הדרך של מולי שרון לבקש מתלמידיו לפתוח מצלמה, הפכה ללהיט בבתי הספר בפתח תקווה וברחבי הארץ ואף הגיעה למשרד החינוך, צפו בסרטון שהפך מהר מאד לויראלי.

פורסם בתאריך:


מולי שרון מורה בתיכון בן גוריון ובחטיבת בן צבי בפתח תקווה מלמד מזה עשור את תלמידיו מוזיקה. תלמידיו יודעים שהוא לא רק מורה, אלא גם מוזיקאי ואפילו זמר מוכשר שהוציא בעבר אלבום.

שרון מלמד מוזיקה באופן מעשי כשהוא שר ביחד עם תלמידיו ונוצר ביניהם הווי מיוחד.

בתקופת הקורונה, שרון ביקש מתלמידיו שוב ושוב לפתוח את המצלמה באפליקציית הזום. לאחר שהבין כי יצטרך לגרום להם לעשות זאת שוב ושוב מצא דרך יצירתית להעביר להם את המסר.

שרון חיבר שיר ויצר סרטון שהפך לויראלי ואומץ על ידי מורים רבים בעיר שמשמיעים אותו לתלמידים. השיר הגיע לדרגים בכירים במשרד החינוך, שוחחנו עם שרון:

"יש לי אלבום והופעתי, אבל כבר עשור מורה למוזיקה בתיכון בן גוריון ובחטיבת בן צבי, התלמידים לא פתחו את המצלמה בשיעורים המקוונים ופתאום עלה לי רעיון לעשות לתלמידים שיר, לא חשבתי שזה יגיע לכל הארץ. העליתי ליו טיוב."

זו הדרך שלך להגיד לתלמידים לפתוח את המצלמה?

כן, אני תמיד אוהב לעשות איתם צחוקים, הם כבר מכירים אותי, העליתי ליו טיוב ולרשתות ופתאום התלמידים החלו לשלוח את השיר לתלמידים וקיבלתי תגובות ממורים שמשמיעים את השיר בזום, זה היה מאד משעשע וזה עבד לחלק מהמורים שאמרו לי שהם מבסוטים מזה ויש אווירה יותר טובה בזום ויש לזה המון צפיות ביו טיוב ובפייסבוק."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: