דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

כיתות ה'-ו' חוזרים ללימודים

כיתות א'-ב' יחזרו ללמידה בכיתות מלאות. צהרונים: לאור הפעלת המתווה החדש של הצהרונים, החל מיום שלישי ה- 24/11/2020 - הצהרון יפעל בהתאם לכיתות צילום: להמחשה.

פורסם בתאריך:


תלמידי ה'-ו' יחזרו מחר (24.11) ללימודים ויצטרפו לתלמידי א'-ד'. כדי לאפשר את המתווה, עיריית פתח תקוה תעמיד לרשות המנהלים, מבני ציבור על פי צרכיהם. 

תלמידי ה'-ו יחלו בלימודים פיזיים בכיתות לפחות 3 ימים בשבוע (14 שעות שבועיות שיחולקו על פני 3 ימים לפחות) תוך הדגשת איכות הלמידה והיקף השעות. כמו כן יוזמנו התלמידים למפגשים חברתיים / רגשיים בקבוצות קטנות בחצרות בתי הספר.

הרשות תתמוך בשעות עירייה למורים נוספים לשם מתן מענה לחלוקה לקבוצות של עד 20 תלמידים בשכבות אלו. לאחר ימי ההסתגלות, תיבחן האפשרות להרחבת המתווה.

כיתות א'-ב' יחזרו ללמידה בכיתות מלאות, מתוך מטרה לשמור על קפסולות אחידות בצהרונים.

צהרונים: לאור הפעלת המתווה החדש של הצהרונים על פי הנחיות משרד החינוך והבריאות, החל מיום שלישי ה- 24/11/2020 - הצהרון יפעל בהתאם לכיתות האם. לאור האמור, נציגי העירייה בשיתוף ועדת הצהרונים של ועד ההורים העירוני הגיעו לסיכום כי החל מיום שלישי הצהרון יסתיים בשעה 16:30 וזאת על מנת שנוכל לתת מענה לכלל תלמידי א'-ב' בעיר גם במצב שבו הרישום לא מגיע למינימום הנדרש וכתוצאה מכך במקומות רבים לא היו נפתחים צהרונים. הסדר זה נותן מענה ולמעשה מבטיח את פתיחת הצהרונים בנסיבות אלו.

זהו שינוי זמני כל עוד המתווה החדש בתוקף. ברגע שיבוטל המתווה ונחזור לשגרה, שעת הסיום של הצהרון תחזור לשעה 17:00 כמו שהייתה.

הצהרונים לכיתות ג' ימשיכו כרגיל ללא שינוי.

 

על יסודי: בחינוך העל יסודי, בתי הספר מקדמים מפגשים חברתיים ורגשיים המאפשרים למידה חווייתית וחברתית בלתי אמצעית. בימים הקרובים נדע בנוגע להחזרתם של כיתות יא'- יב' על פי המתווה של משרד החינוך.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: