דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

הקניון הגדול (אבנת) בפתח תקווה נפתח בניגוד להנחיות, המשטרה הזהירה וסגרה את החנויות שנפתחו

לא הרבה לקוחות הגיעו, אך בשעה 11:00 התמלא בשוטרים שחילקו דוחות אזהרה לחנויות הפתוחות.

פורסם בתאריך:


בניגוד להחלטת הממשלה, הקניון הגדול בפתח תקוה נפתח אתמול יום (שישי).

אמנם הממשלה עדיין לא התירה את פתיחת הקניונים, אך התקבלה החלטה בקרב קבוצת קניוני עזריאלי וקניוני עופר להתחיל בפיילוט ולפתוח שישה קניונים ברחבי הארץ ובהם הקניון הגדול.

הקניון הגדול כאמור פתח את שעריו, אולם לא כל החנויות היו פתוחות, כמחצית מהחנויות נפתחו ובהן המשביר לצרכן, אופטיקנה, פוקס ועוד.

לקוחות מעטים שהגיעו, המתינו לתורם, כאשר בכניסה לכל חנות עמד אדם שהשגיח על שמירת ההנחיות. הלקוחות נכנסו לקניון לאחר מדידת חום וכשהם עוטים מסכה.

בסביבות השעה 11:00 כשהגיעו מספר רב יותר של לקוחות לקניון, שוטרי תחנת פתח תקווה הגיעו למקום וחילקו דוחות אזהרה לבעלי החניות שפתחו וביקשו מהם לסגור, לאכזבתם של המוכרים.

מדוברות העירייה נמסר: "עיריית פתח תקוה והעומד בראשה רמי גרינברג מבינים את מצוקת בעלי החנויות ועל כן נעשו הרבה צעדים לקראתם, ביניהם, הטבות בתשלומי הארנונה ואגרות השילוט. בד בבד, ברור לכל כי השמירה על הנחיות הקורונה הינה חיונית לקטיעת שרשראות ההדבקה והפחתת היקף התחלואה.

נסיון העבר מלמד כי הפרת ההנחיות תביא לסגר נוסף, דבר שלא יטיב גם עם בעלי העסקים והקניונים. לכן אנחנו קוראים לציבור להמשיך ולשמור על הכללים והנהלים והיכן שנצטרך - נבצע אכיפה בהתאם, כי אין ברירה אחרת. מצד אחד, העירייה יחד עם המדינה, פועלת במסגרת המגבלות למתן הטבות לעסקים כדי שיוכלו לעבור את התקופה באופן ראוי ומצד שני לא ניתן לחרוג מהכללים וההנחיות, מה שיביא בהכרח לסגר נוסף."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1