דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

משרד הבריאות: בית רבקה מקבוצת הכללית הוא בית החולים הגריאטרי הטוב ביותר בישראל

דוח מדדי האיכות של משרד הבריאות קובע: המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה מקבוצת כללית הוא בית החולים הטוב ביותר בישראל בקטגוריית המוסדות הגריאטריים.

פורסם בתאריך:


בכנס האיכות השנתי של משרד הבריאות הוכרזו השבוע תוצאות מדדי האיכות בבתי החולים בישראל לשנת 2019.

כפי שדיווחנו לראשונה לפי הדוח בתי החולים בילינסון והשרון מקבוצת כללית הם בתי החולים הטובים בישראל.

המרכז הרפואי שיקומי גריאטרי בית רבקה מקבוצת כללית קיבל ציון 10.0 ונמצא כבית חולים הטוב ביותר בישראל בקטגוריית המוסדות הגריאטריים. 

מנהלת המרכז הרפואי, ד"ר מירה מרם, בירכה על הציון הגבוה לה זכה בית רבקה, וביקשה להודות לצוותים שמצעידים את בית החולים להישגים במקצועות הרפואה, הסיעוד, הרוקחות והמשרד, וכן לעובדים בתחומי הפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת ותזונה. 

לדברי ד"ר מרם, "לבית רבקה מסורת ארוכת שנים של איכות ומקצוענות בשיקום וטיפול בגיל השלישי. מטרת בית החולים היא להביא את מטופליו למצב התפקודי הטוב ביותר עבורם ולאפשר להם איכות חיים גבוהה ככל הניתן. הדאגה למטופלינו היא בכל ההיבטים, כפי שמתבטא בעשרה מדדי האיכות השונים המתייחסים למניעת סיכונים הנובעים ממצבם של מטופלינו, לטיפול ושיקום ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם דאגה למצבם הנפשי. אנו גאים בהיותנו המרכז הגריאטרי הטוב בישראל ונמשיך לשקוד יום יום על מתן הטיפול האיכותי ביותר למטופלינו".

בית החולים שוכן במרכז פתח תקוה, ברחוב החמישה 4, ומעניק בכל רגע נתון שירותים רפואיים לכ-300 מטופלים גריאטריים מכל חלקי הארץ.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: