דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

ספורט בפתח תקווה

כל ענפי הספורט בפתח תקוה והסביבה

לוזון על האיום של רגב על ברקוביץ: "בזמני זה לא יכול היה להיות כי לא הייתי נותן לאף אחד להתערב"

יו"ר מכבי פ"ת ויו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל אבי לוזון, תוקף את שרת התחבורה מירי רגב על התערבותה בסוגיית מאמן נבחרת הכדורגל. "בזמנו הגדרתי את עצמי כראש ממשלת הכדורגל ואני הייתי הדומיננטי והמחליט הבלעדי על הכדורגל הישראלי. אסור שיתערבו לכדורגל בהחלטות שלו".

פורסם בתאריך:


אבי לוזון, משה פונטי ושרון דרוקר התארחו אתמול (שני) ב"פאנל ספורט מלאבס" של עיריית פתח תקווה בהנחייתו של פרופ' יאיר גלילי.

יו"ר מכבי פ"ת ויו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, אבי לוזון  התייחס לאיום של שרת התחבורה מירי רגב אל אייל ברקוביץ' בתכנית "אופירה וברקו":

"בזמני זה לא יכול היה להיות כי לא הייתי נותן לאף אחד להתערב, בזמנו הגדרתי את עצמי כראש ממשלת הכדורגל ואני הייתי הדומיננטי והמחליט הבלעדי על הכדורגל הישראלי. אסור שיתערבו לכדורגל בהחלטות שלו".

כזכור שרת התחבורה איימה על ברקוביץ כשאמרה:

"כל עוד לא תתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל", בשל ההתבטאות של ברקוביץ כי ראש הממשלה ושריו מנהלים את המדינה כמו ארגון פשע.

לוזון מתח ביקורת על האופן שבו הממשלה מנהלת את תחום הספורט: "המדינה לא משקיעה אחוז אחד מהמשאבים שהיא צריכה להשקיע בספורט, כל הכסף של הטוטו הולאם ועבר לממשלה. למה? תן לי מיליארד שקל ואשקיע במתקנים בעצמי. צריכים פה עוד 200-300 מגרשי כדורגל, עוד - 100 אולמות כדורסל, 50 אולמות לג'ודו ו-50 אולמות נוספים להתעמלות. יש פה בעיה אדירה של תשתיות.

 הוצאתי הרבה שחקנים לנבחרת אבל יש לי רק שניים וחצי מגרשים במכבי פתח תקווה, תנו לי עוד שניים וחצי מגרשים ויהיו לי עוד 2,000 ילדים שמהם נוכל להביא עוד כמה כדורגלנים לנבחרת. הלכתי והקמתי אצטדיונים, שדרגתי את הקיימים, הלכתי ובניתי בעצמי את בית הנבחרות מכסף של פיפ"א ואופ"א אחרי עשרות שנים של דיבורים. חייבים לשפר את התשתיות". 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: