דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

צרכנות בפתח תקווה

צרכנות פתח תקווה

חשב שזכה ב-750 אלף ₪ וגילה כי זכה ב -6 מיליון ₪!

תושב המרכז עלה לישראל מחבר העמים בשנו ה-90 הופתע לגלות כי זכה בפרס השני הגבוה ביותר, כשהבין זאת, אשתו אמרה לו שעד שלא תראה את השיק האמיתי של מפעל הפיס – לא תאמין לו.

פורסם בתאריך:


סיפור מעניין שהתרחש בתחילת החודש, הגיע למערכת "פ"ת עכשיו" ממפעל הפיס. במשך מספר שבועות בהם לא היה זוכה בפרס השני, הצטבר הפרס לסכום גבוה במיוחד של עד 6 מיליון ₪ בדאבל לוטו.

בהגרלת הלוטו שהתקיימה ב-1 לספטמבר 2020, זכה תושב המרכז ששלח טופס דאבל לוטו והצליח לנחש נכונה את ששת המספרים (ללא המספר החזק - ניחוש שמזכה בפרס שני) ולאחר שבוע הגיע שבוע לקבל את הפרס בבית מפעל הפיס.

למען שמירת פרטיותו של הזוכה, לא נגלה מאיזו עיר הזוכה, כן נציין כי מדובר בגבר בשנות ה-40 המאוחרות לחייו, אב ל- 2, מתגורר באחת מערי המרכז ומתפרנס כנהג רכב כבד. הזוכה עלה לישראל מברית המועצות בשנות ה-90, וכבר 30 שנה ממלא באופן קבוע טופס לוטו פעם בשבוע.

"יש לי טופס 'דאבל לוטו' קבוע עם 4 טבלאות בעלות של 24 ₪", סיפר הזוכה בהתרגשות והוסיף: "מדובר במספרים קבועים בעלי משמעות מיוחדת עבורי. בעבר הצלחתי לנחש 5 מספרים וזכיתי בפרס הרביעי, אך בסכום הרבה יותר נמוך. אני בדרך כלל משתתף בהגרלות לוטו שמתקיימות ביום שלישי – פעמיים כי טוב".

הזוכה שהגיע לבית מפעל הפיס היה בטוח שזכה ב 750 אלף ₪ ורק כשהגיע למחלקת הזכיות במפעל הפיס גילה לתדהמתו שזכה בלא פחות מ- 6 מיליון ₪.

"יש לי מנהג בו אני מעדיף לבדוק את הטופס לבד לפני שאני פודה אותו אצל הזכיין. כך גם הפעם, נכנסתי לאפליקציה של מפעל הפיס ורק בדקתי אילו מספרים עלו בגורל בהגרלה. לא הסתכלתי על טבלת הזכיות לאותה הגרלה, כי אני יודע שגובה הפרס השני הוא 750 אלף שקלים ועד מיליון וחצי שקלים בדאבל לוטו, במידה ואין זוכה נוסף.

חשבתי לתומי שזה סכום הזכייה ולכן גם לא הרהרתי לעצמי מה אעשה עם הפרס, מלבד אולי לפנק במעט את ילדיי ואת בת זוגתי במתנה מושקעת".

נכון לרגע הגעתו לבית מפעל הפיס, רק בת זוגו של הזוכה הייתה שותפה לסוד הזכייה. "היא אמרה לי שעד שהיא לא רואה את השיק האמיתי של מפעל הפיס, היא לא מאמינה שזכינו. הולכת לצפות לה עכשיו הפתעה ענקית כשאראה לה שיק גבוה פי 8 מהסכום בו אני והיא חשבנו שזכינו. זאת ההפתעה שאני מתכנן לעשות לה מיד כשאצא מפה".

 

כיום הזוכה מתגורר עם בת זוגו בדירה שכורה. "עכשיו, סוף סוף אוכל לרכוש נכס בראש שקט מבלי שאצטרך לקחת משכנתא בכלל. תמיד רציתי לגור בבית צמוד קרקע עם גינה גדולה, וככל שעברו השנים נראה היה לי שהחלום מתרחק ממני."

לזוכה יש עוד חלומות שעכשיו הוא מתכוון להגשים. "כל חיי רציתי לעשות טיול במזרח הרחוק. ידעתי שטיול כזה הוא לכל הפחות חודש ימים. עד כה לא יכולתי להרשות לעצמי לקחת חופשה כל כך ארוכה ויקרה. אני מקווה מאוד שמשבר הקורונה יחלוף במהרה, ובמהלך שנת 2021 נוכל להוציא את החלום שלי לפועל. מעבר לכך אני לא מתכוון לשנות את אורח חיי. אני מתכוון להמשיך לעבוד עד שאצא לגמלאות. יתרת כספי הזכייה ישמשו עבורי כבטחונות נוספים לעתיד".

לקראת ערב ראש השנה מתכוון הזוכה לספר על דבר הזכייה לילדיו. "החלטתי שאת דבר הזכייה אספר לילדי בחג הקרוב, וכך שכולנו נתחיל את השנה ברגל ימים ועם קצת פחות דאגות כלכליות. הולכת לצפות להם הפתעה גדולה מאוד. מקווה שאצליח להתאפק ולא לספר להם עד אז".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: