דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תרבות ופנאי בפתח תקווה

תרבות, פנאי, בידור, מופעים, סרטים

קבוצה זמרי האופרה הישראלית הופיעו במועדון "עמך" בהתנדבות (וידיאו)

פורסם בתאריך:


קבוצת זמרי האופרה הישראלית מהשורה הראשונה, הגיעו למועדון "עמך" בפתח תקוה, בליווי הרכב מוסיקלי, וערכו הופעות זמר בהתנדבות, בקפסולות שהכילו מספר מוגבל של אנשים.

בין האמנים שהופיעו: זמר הטנור והסולן יותם כהן, זמרת הסופרן תום בן ישי, זמרת הסופרן והמורה לפיתוח קול חן לקס, זמר הטנור אסף כחולי, בעל מיומנות רב - גונית לשירה במיגון רחב של סגנונות וז'אנרים, זמר הקונטרה-טנור והמורה למוסיקה בקונסרבטוריון העירוני בפתח תקוה, אלון הררי, והפסנתרנים אביחי יעקוביאן ואחינועם קיסר.

הזמר אלון הררי, נולד וגדל בראש העין. סיים בהצטיינות תואר ראשון ושניבאדמיה למוסיקה בת"א.
הררי מופיע בבתי האופרה הגדולים באירופה וכאמור מורה בקונסרבטוריון פתח תקווה.


כל הזמרים והנגנים שהופיעו במועדון הם חברים בארגון "זמרים למען זמרים" שמטרתם לערוך קונצרטים  לתרומה עבור זמרים שכיום מתקשים להתפרנס ממשלח ידם.

"זו הייתה עבורנו הפתעה נהדרת, מרגשת ויוצאת דופן", אומרת מנהלת שלוחת "עמך" בעיר, ד"ר מרים דרוקס. אנו מארחים אמנים מתחומים שונים וגם אנשי רוח, שכולם מופיעים בהתנדבות, ללא תמורה.
 


 

לאחרונה התארח אצלנו הסופרת יוכי ברנדס, ושידרנו את הרצאתה בזום לכל שאר האמנים בארץ. בתקופה הקרובה אמורים להגיע לשלוחות "עמך"  אמנים נוספים מהשורה הראשונה, בהם יהורם גאון, ירדנה ארזי, מיקי קם, ועוד. חלקם יתארכו במועדון שלנו, וחלקם יופיעו בסניפים אחרים. כל חברי מועדוני "עמך" יוכלו לצפות בהופעה בזום, במועדון וגם בבתיהם שלהם.

"לקראת ראש השנה אנו זוכים לגילויי התנדבות גם מצד גופים שונים בקהילה, שתורמים חבילות שי לחברי המועדון. יש לציין במיוחד את שוטרי משטרת פתח תקוה, שבימים אלה עוברים בבתיהם של כל חברי המועדון, ומעניקים להם את השי באופן אישי".


ד"ר מרים דרוקס התייחסה להתפשטות הקורונה ושינוי שיטות העבודה במועדון, וגם לסגר  העומד להתקיים  החל מראש השנה:

"אנו נמצאים בקשר הדוק עם חברי המועדון, גם כאשר אינם יוצאים מביתם., עקב התחלואה המחריפה אנשים, רובם קשישים ניצולי שואה שהם בסיכון גבוה, זקוקים לשירותינו באופן רצוף. יש לזכור כי הבדידות, הגורמת לדיכאון, מסוכנת לא פחות מהמחלה עצמה.  והשיחה עם חברי המועדון חשובה לא פחות מאוכל ותרופות. התמיכה הנפשית עבור אנשים אלה, בפרט עם בודדים, היא קריטית".

כיום אנו פועלים יותר באמצעים דיגיטליים, שיחות וידיאו, סקייפ, קבוצות ווטסאפ, וכן סרטונים והרצאות  מוקלטות באמצעות שליחת קישור הזום.

 חלק מחברי המועדון כבר למדו את השימוש באמצעים הדיגיטליים, ויש לנו מתנדבים המדריכים ומלמדים את הנושא מרחוק, באמצעות הטלפון החכם.

 ד"ר מרים דרוקס מציינת שכל אדם החש במצוקה, גם אנשים צעירים, מוזמנים לפנות לצוות  המטפלים של המועדון, ולקיים שיחות ייעוץ פסיכולוגיות באמצעות קופות החולים.

 "לגבי הסגר המוטל עלינו-אנו כבר למודי ניסיון. אנו נתנהל על פי המתכונת  המוכתבת לנו על ידי משרד הבריאות ופיקוד העורף, כדי להתעדכן ולפעול על פי ההנחיות המתאימות".

קבוצה זמרי האופרה הישראלית הופיעו - תרבות ופנאי בפתח תקווה

נכתב על ידי

אברהם פלד

עיתונאי, לשעבר ידיעות תקשורת מקבוצת ידיעות אחרונות. דובר ההסתדרות במרחב פתח תקוה, ראש העין ואריאל

peled_av@bezeqint.net

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: