דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

מטוס פתח תקווה טס להסכם באיחוד האמירויות: משפחת פרג' ממשיכה לתעד רגעים היסטוריים

סיון פרג' ממשיך את מורשתו של אביו סמי פרג' ז"ל, הצלם המיתולוגי של פתח תקווה, תיעד את מטוס אל על (מבחוץ ומבפנים) הנושא את שמה של פתח תקווה. צפו בגלריית התמונות של המטוס והמשלחות בסיום הכתבה.

פורסם בתאריך:


ראש הממשלה ופמלייתו המריאו אתמול (שני) לטקס חתימת ההסכם בוושינגטון במטוס הטריפל 7 של אל על 4X-ECA  הנושא את שם העיר פתח תקווה. סיון פרג' תיעד את המטוס שעל גביו הכיתוב "פתח  תקווה" ואת רגעי יציאת המטוס מישראל לארה"ב.רגעי צאת מטוס אל על 777 שעל גביו השם פתח תקווה לחתימת ההסכם בוושינגטון מהווים חיבור היסטורי להיסטורית הסכמי השלום המצולמת על ידי סמי וסיון פרג' הצלמים הפתח תיקוואים שמלווים לאורך השנים את ההיסטוריה של הארץ והעיר.


בתאריך  19.11.1977 צילם הצלם הפתח תקוואי המיתולוגי סמי פרג' ז"ל את הנחיתה ההיסטורית של הנשיא אנואר סאדאת בנתב"ג.  בלילה בחדר החושך ברחוב מוהליבר פיתח סמי פרג' ביחד עם בנו סיון ילד צעיר את התמונות ההיסטוריות בשחור לבן והציג אותה למחרת בבוקר בחלון הראווה כך שההיסטוריה הוצגה בעיר.בשנת 1978 שהה סמי פרג' ז"ל מספר חודשים במצרים ותעד את נופייה ואנשיה.19 שנים לאחר מכן עם חתימת הסכם השלום עם ממלכת ירדן הוזמן סיון פרג' בנו של סמי ללוות מספר משלחות רשמיות לארמונו של המלך, שם צילם את המלך ואת נופייה של הממלכה והיתה לו הזכות לצלם את המלך פעמיים בארמון כשהוא מלווה את משלחת מכון ויזנטל ולאחר מכן צילם את הראיון המפורסם של דן שילון עם המלך חוסיין. התמונות כמובן הוצגו בחלון הראווה של החנות ברחוב מוהליבר בעיר,.לפני שבועיים תיעד סיון פרג' את הטיסה ההיסטורית הראשונה לדובאי טיסת אל על 971 עם קושניר וצוות המשא ומתן, כאשר המטוס שעל גביו הכיתוב – "פתח תיקווה" סימן עבורו את ההיסטוריה המצולמת. סיון מאמין שבקרוב יצא למסעות צילומים בארצות החדשות עמם ישראל תחתום השבוע, כך שמסורת הצילומים ההיסטוריה תמשיך יחד עם ההתפתחויות ההיסטוריות.

לגלריית תמונות של סיון פרג' מנחיתת המטוס הישראלי באיחוד האמירות לחצו על קישור זה

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: