דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תרבות ופנאי בפתח תקווה

תרבות, פנאי, בידור, מופעים, סרטים

רואה לך בקפה!

גלריית 'יונטי-ארט' פותחת צוהר לעולם הקפה בהיכל התרבות פ"ת – פתוח לקהל הרחב!

פורסם בתאריך:


גלריית 'יונטי-ארט' פותחת צוהר לעולם הקפה ומשיקה שתי תערוכות העוסקות בקפה, בהיכל התרבות פ"ת.

מי מאתנו לא אוהב קפה?  בבוקר, באמצע יום עבודה או בערב עם חברים. הקפה הוא חלק מהתרבות המודרנית ואפילו סמל סטטוס! קפה שחור, קפה עם חלב, אספרסו, קפה קולומביאני, איטלקי, אתיופי, קפה במסעות ברחבי העולם- כל סוגי הקפה ייפגשו בשתי תערוכות  יוצאות דופן שיפתחו לקהל הרחב  ב 5 לספטמבר,  בהיכל התרבות פתח תקווה, על ידי הגלריה החברתית Unity Art House , המאגדת מאות אומנים ישראליים.  

התערוכה בחלל הראשון הנקראת "חלומות על כוס קפה" תציג מגוון רחב של עבודות המספרות סיפור מרתק על סודות שנחשפים על כוס קפה, על התשוקה לקפה, הרומטיקה, הרעיונות שנולדים על כוס קפה, על החברות והמפגשים בבית קפה, על משאלות שאנו חולקים עם קרובינו ברגעים אינטימיים כאלה ועוד. במסגרת התערוכה גלריית 'יוניטי-ארט' מציגה פרשנויות של אמנים בטכניקות שונות וסגנונות, כשלכולם שפה אחת - קפה. בתערוכה יוצגו, ציורים, פסלים, צילומים, עבודות עץ וזכוכית.

בחלל השני של היכל התרבות תוצג תערוכת "כרוניקה של קפה" - של האמן בוריס ביליס.  אחת מתשוקותיו הגדולות של ביליס, הוא הקפה. כך, מתוך התשוקה הזו, נולד סוג אומנות חדש לגמרי- ציור עם קפה.  בתערוכה חושף האמן כ-40 יצירות המספרות על לידה ועל מוות, על תשוקה ויופי ועולמות שונים, והכל באמצעות הקפה. בתערוכה, הצופים נחשפים לעולם של דימויים, נופים ודמויות, ומוזמנים לעבור תהליך מרתק עם הציורים בקפה. כל אחד יכול לראות דברים שמתגלים רק עבורו באותו רגע של קסם.

התערוכה תוצג ב 3 אולמות בהיכל התרבות פתח תקווה בין התאריכים 05.09-31.10.2020,

אירוע הפתיחה הרשמי יתקיים במוצאי שבת 5.9 בשעה 19:30.

התערוכה פתוחה לקהל הרחב בהתאם להנחיות התו הסגול

 עד ה 31.10- בהיכל התרבות פתח תקווה.

Unity Art House  -  גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה ללא כוונות רווח, ומטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: