דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

רפואת עור במהירות האור

למה ללכת לרופא אם אפשר לקבל את התור בדיגיטל? * פיילוט חדשני בכללית, בו משתתפת מרפאת אם המושבות בפתח תקוה, מאפשר למטופלים תושבי העיר לקבל מגוון שירותים בתחום רפואת העור און-ליין, דרך האתר או האפליקציה * השירות מותאם לתפיסת "הרפואה מרחוק", המאפיינת את ימי הקורונה.

פורסם בתאריך:


פיילוט חדש וייחודי ללקוחות כללית במרפאת אם המושבות. לקוחות המרפאה, המעוניינים בשירותי רפואת עור, יכולים מעתה לקבל חלק גדול מהשירותים בתחום המבוקש און-ליין, דרך אתר הכללית או דרך האפליקציה – מבלי צורך להגיע פיזית למרפאה. את המענה תיתן ד"ר אפרת סולמון, מומחית לרפואת עור שמתחילה בימים אלה את עבודתה במרפאה.

במסגרת השירות, המטופלים מוזמנים למלא שאלון בנוגע למצבם הרפואי באפליקציה, באפשרותם לצלם פריחה או תסמין עורי, להעלות את עד שלוש תמונות לאתר ולשגר את הבקשה לרופאת העור. לרופאה נפתח תור ביומן והיא חוזרת למטופל במענה דיגיטלי דוגמת הודעת SMS. השירות מאפשר גם חידוש מרשמים קבועים, אולם הוא אינו מהווה תחליף למצבים דחופים או לאבחון נגעים בעור – לגביהם חשוב לקבל מענה פרונטאלי.

"הרעיון העומד מאחורי הפיילוט הוא כפול", מסבירה ד"ר אפרת סולומון כהן, "מצד אחד, הדבר מצמצם את הצורך להגיע פיזית למרפאה ומקטין אפשרויות של התקהלויות בימי הקורונה. מצד שני, הדבר גם מאפשר קבלת מענה מהיר ומצמצם את הצורך בהמתנה ממושכת לפגישה עם רופא מומחה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: