דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

עטה מסיכה ושדד 2 חנויות בתחנות דלק בפתח תקווה (וידיאו)

משטרת ישראל עצרה חשוד מרמת השרון לאחר ששדד 2 חנויות בתחנות דלק בפתח תקוה. הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום ובקשת מעצר. החשוד נכנס לחנות בתחנת הדלק ומאיים את המוכרת באמצעות אקדח הצעצוע. צפו בסרטון.

פורסם בתאריך:


ביום 21.7.20 התקבל במשטרת ישראל דיווח על שוד בתחנת דלק ברח' גיסין בפתח תקווה.
חקירת המשטרה העלתה כי בשעת לילה הגיע לתחנת הדלק גבר רכוב על קטנוע, לבוש במעיל כהה, חבוש בקסדה ועוטה מסיכה כירורגית על פניו. החשוד נכנס לחנות ופנה אל המוכרת כשהוא מחזיק בידו באקדח צעצוע ודרש ממנה לרוקן את פידיון הקופה לתוך שקית שנתן לה ותוך כדי שהוא מאיים עליה באמצעות האקדח.

המוכרת רוקנה את הכסף אל תוך השקית, תוך כדי שהחשוד מאיץ בה, נכנס למתחם הקופה ורוקן בעצמו חלק מהשטרות. בהמשך, החשוד דרש מהמוכרת שתכניס לשקית גם כמה קופסאות סיגריות והיא עשתה כן.

חקירת המשטרה העלתה כי החשוד גנב סכום כסף במזומן של מאות ₪.

כשבוע לאחר מכן, התקבל דיווח על שוד נוסף בחנות בתחנת דלק ברח' בזל בפ"ת. גם אז ובאותה שיטה, החשוד שדד כסף במזומן בסכום של כ-1,200 ₪ וסיגריות.

חקירה מאומצת ומורכבת של חוקרי המשטרה הביאה לאיסוף ראיות נגד החשוד, בן 49 מרמת השרון וקשירתו לשני מעשי השוד שבוצעו. החשוד נעצר ביום 28.7.20 ותוך זמן קצר מרגע ביצוע השוד השני שמיוחס לו.

מעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ולפני מספר ימים הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות שוד. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: