דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

פרס בית חולים מצטיין של כללית לשנת 2019 הוענק למרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה

זו הפעם הרביעית בה זוכה מרכז שניידר בפרס היוקרתי. בתמונה: הנהלת מרכז שניידר לרופאת ילדים. צילום: דוברות מרכז שניידר.

פורסם בתאריך:


פרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2019 הוענק למרכז שניידר לרפואת ילדים, באירוע ההוקרה למצטייני מנכ"ל ולמוסדות מצטיינים לשנת 2019. בהתאם למגבלות הקורונה התקיים השנה טקס שונה במתכונתו משנים קודמות והוא הועבר בשידור ישיר בפייסבוק של הכללית, בהשתתפות מרחוק של הנהלות בתי החולים והמחוזות של כללית. זו השנה הרביעית בעשור האחרון בה זוכה מרכז שניידר בפרס היוקרתי, לאחר שזכה בפרס בית חולים מצטיין של הכללית שלוש שנים ברציפות בין השנים 2012-2014.

הפרס הוענק על ידי פרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל כללית, אשר הדגיש בדבריו כי מרכז שניידר לרפואת ילדים ראוי לפרס בשל סיבות רבות, ביניהן: "איכות רפואית, חדשנות, טכנולוגיה ושירות".

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "פרס בית חולים מצטיין שקיבל מרכז שניידר הוא אות הוקרה לעבודה המקצועית והמסורה של כלל העובדים בבית החולים. מרכז שניידר לרפואת ילדים הינו בית החולים המוביל לילדים בישראל ואחד מבתי החולים לילדים הטובים בעולם, לא רק בזכות ההישגים הרפואיים המרשימים וההצלחות הרבות במחקר, אלא בעיקר בגלל האנושיות והרגישות של כלל אנשי הצוות. חברי הנהלת בית החולים ואני גאים, מוקירים ומעריכים את עובדי שניידר, על השקעתם האינסופית בטיפול בילדים החולים. אנו נמשיך לקדם את חזון בית החולים, לקדם ולהוביל את רפואת הילדים בישראל".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: