דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

צרכנות בפתח תקווה

צרכנות פתח תקווה

למה כובע?

תערוכת כובעים עם מסר וייצוג חברתי

פורסם בתאריך:


הכובע נחשב מאות שנים כביטוי זהותי וייצוג חברתי. הכובע הגדיר מאז ומתמיד את המעמד החברתי, הדת,  המין  ואף  את  העמדה הפוליטית של חובשי הכובעים.

בשנים האחרונות הכובעים חזרו לאופנה, אחרי תקופה ארוכה שנעלמו וכיום הם פופולאריים והפכו לאקססוריז, כאמירה אופנתית. בעולם, יש תרבות של חבישת כובעים בשגרה כחיבור ישיר לסטייל וסגנון חיים ואף לאחרונה  מעצבי העל   העלו  על המסלול דוגמניות עם  כובעים בשלל פרשניות כמו: קנזו, דיור, ארמני, ועוד.

קניון עופר רמת אביב יערוך החל מה- 2.8 למשך שבועיים, תערוכת כובעים, ראשונה מסוגה, בשיתוף רב האומן הישראלי שי טובול, שיוצר כובעים כבר 25 שנה, ובהפקת  גילי סיוון-כהן.  בתערוכה יחשוף טובול לראשונה את האוסף  הפרטי שלו הכולל מעל 100 כובעים ייחודיים שנוצרו בעבודת יד עבור אירועים, מופעים ואמנים שונים במשך למעלה מ 30 שנה. כל אחד מהכובעים מספר סיפור שלם ולרוב היווצרותו קשורה לתוואי הסיפור ואופי האמן או האירוע החל מהחומר ועד לחזות הסופית.  רבים מהכובעים מיוצרים מחומר אחד המפורק לגורמים במטרה לשמור על מקוריות וייחודיות ולהדגיש את הרבדים האומנותיים.

התערוכה  חושפת מגוון רחב של כובעים לכל אירוע החל מכובעי קוקטייל דרך כובעי רחוב ועד כובעים לבד בסגנון בוהו.

שי טובול מספר על האוסף: "כל חומר יכול לעורר בי ניצוץ. ההתמודדות שלי עם החומר מביאה התחדשות בעשייה והמחשבה ובגישה איתה אני יוצר כובע חדש. ליצור כובעים זה אקט של אהבה בשבילי. האמת הפשוטה "אני אף פעם לא באמת מרוצה" מביאה אותי לרוב הכי קרוב לשלמות"

התערוכה פתוחה לקהל הרחב, בעופר רמת אביב,  החל מה 2.8  עד ה-16.08 בקומת כניסה

מול חנות מייקל קורס.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: