דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

האלימות כלפי המפגינים: אמנון בן עמי פעיל הליכוד בפתח תקווה קרא ל"לה פמיליה" להגיע להפגנה בבלפור

בן עמי התראיין ברדיו ואמר: "לא היה לי מעולם קשר ללה פמיליה, הזמנתי את אוהדי בית"ר."

פורסם בתאריך:


בלילה בין שלישי לרביעי חברי ארגון "לה פמיליה" הגיע להפגנה בבלפור והיכה מספר מפגינים עד זוב דם.

השאלה המתבקשת היא של מי הייתה היוזמה לגרום לחברי הארגון הקיצוני והאלים להגיע להפגנה בבלפור ולנקוט באלימות כלפי המפגינים.

יתכן ומדובר בכמה גורמים שקראו ללה פמיליה לעשות זאת, לפי הפרסום אתמול באתר "המקום הכי חם בגיהנום", פעיל הליכוד בפתח תקווה, אמנון בן עמי הנחשב מקורב לראש הממשלה ולראש העיר פרסם פוסט ברשת החברתית ובו החמיא לחברי ארגון "לה פמיליה" והזמין אותם להגיע להפגנות בבלפור.

אמנון בן עמי הוא בין המארגנים של הפגנות התמיכה בראש הממשלה בכיכר גורן. בן עמי ואשתו מפרסמים לעיתים קרובות ברשתות החברתיות סרטונים שבהם רואים אותם קוראים לתמוך בראש הממשלה ולהשתתף בהפגנות התמיכה בו.

התגובה של ארגון "לה פמיליה" לא אחרה לבוא: " אחים יקרים !

כמו שידוע לכולכם עוכרי ושונאי ישראל ממשיכים עדיין לבזות כל סממן יהודי ולפגוע בכל מושג יהודי שקיים, מעולם לא חלמנו שזה מה שיקרה במדינת ישראל, ובנוסף הם ממשיכים להעלות לאתרים בזויים עוד ועוד תמונות וסרטונים שמבזים אותנו ואת הדת היהודית.

לכן אנחנו לא מתכוונים להישאר אדישים ולשבת בשקט !

ביום חמישי, ערב צאת צום ט' באב, כולנו נפגשים במתחם התחנה שבירושלים בשעה 21:30

שימו לב שמאלנים סמרטוטים כללי המשחק משתנים מעתה.

חשוב מאוד להבהיר שאין לנו כל עניין בפוליטיקה שמסביב, מה שחשוב לנו הוא שהצביון היהודי ישאר במדינת ישראל שהולכת ומתפוררת לנו מול העינים.

יש לנו עניין רק מול אנרכיסטים קיצוניים שעברו את הגבול ועל זה לא נוותר!!!

כוחינו באחדותינו."

בראיון ליוסי מזרחי בתכנית הרדיו "חד וחלק", אמנון בן עמי אמר: " בוא נעשה כמה תיקונים של תקשורת ושרשורים, מעולם לא היה לי קשר ללה פמיליה. בהפגנה האחרונה ביום חמישי הזמנתי את אוהדי בית"ר לבוא למחאות."

אחד מהמפגינים (השם שמור במערכת) סיפר: " בסביבות 10 וחצי חזרתי מההפגנה והלכתי לחגוג יום הולדת לחבר בבר יין. על רחוב עזה ירדו המפגינים מהפגנת הימין ומולם נעמדתי עם שלט: "מושחתים נמאסתם".
תוך דקה הגיעו 10-15 מאנשי לה פמיליה שעם שנאה בעיניים סימנו אותי והתחילו לזרוק עלי כל חפץ שהיה לידם.

במזל בקבוקי הזכוכית והכוסות שהם הרימו מהשולחנות של אנשים שישבו בבר וזרקו עלי ברגע של שנאה מעוורת לא פצעו אותי בצורה קשה יותר. במזל היו איתי חברים מאבטחים שפשוט חסמו אותם בגופם כשהם בעצמם סופגים מכות רצח. לאחד מהם זרקו את המשקפיים על הרצפה וגם הם במזל לא נשברו. בסרטונים רואים את האירוניה - עם אותו מוט שהם מניפים את דגל ישראל הם מנסים לשבור אותנו. המשטרה הגיעה אחרי 5 דקות והם ברחו כמו כלבים עם הזנב בין הרגליים. כל זה כי הרמתי שלט.

לא ניתן לעבריינים להשתלט על המדינה. זה תקף גם בקטן וגם בגדול. בתור תושב השכונה אני שמח על ההפגנות והרעש ואני חושב שראוי שתושבי השכונה יזדהו עם הסבל של מאות אלפי אנשים במדינה שהשלטון שלהם מציג כזו פאניקה ואבדן ערכים. מאחל להפגנות האור להתגבר ולגרש את החושך הזה שאני והחברים שלי ראינו אתמול.

בסרטון אפשר לראות בסרטון איך דגל ישראל הופך לנשק בידיים הלא נכונות. לתפארת סמלי מדינת ישראל."

מפגין נוסף (השם שמור במערכת) סיפר: " חבורת אוהדי לה פמיליה מהללים את יגאל עמיר, ושרים ״לאה רבין זונה״, ״כל השמאלנים זונות״, ״אנחנו נזיין אתכם״.

מצד שני:

קצינים בכירים בצה״ל, צעירים מכל קצוות הארץ, לוחמי צדק מבוגרים , פנסיונרים, להט״ב, חרדים, נשים וערבים שקוראים: ״די לשחיתות״, ״לא לאלימות״ ״צדק לאיאד״.

מעולם לא היה ברור יותר למה אנחנו יוצאים לרחוב."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: