דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

בריאות בפתח תקווה

מידע ממרפאות, קופות ובתי החולים, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

מנהלת חדשה למרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה, ד"ר אפרת ברון-הרלב 

ד"ר אפרת ברון-הרלב תחליף את מנהל מרכז שניידר ב-12 השנים האחרונות, פרופ' יוסף פרס שפורש לגמלאות. ברון - הרלב: "זו סגירת מעגל עבורי, התחלתי בשניידר כמתמחה צעירה שהגשימה חלום להתמחות ברפואת ילדים במקום המוביל בתחום, ועכשיו אני חוזרת לנהל אותו״.

פורסם בתאריך:


מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דודסון, הודיע על מינויה של ד"ר אפרת ברון-הרלב לתפקיד מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, לאחר שהמלצתו אושרה על ידי דירקטוריון כללית בראשות יוחנן לוקר.

המינוי יכנס לתוקף בתחילת חודש אוקטובר 2020.

ד"ר אפרת ברון-הרלב: "אני גאה, שמחה ונרגשת לחזור הביתה, למרכז שניידר ולנהל את בית חולים המוביל בישראל לרפואת ילדים אשר שם לו למטרה להעניק לכל ילדי ישראל רפואה מתקדמת, מקצועית, פורצת דרך ויצירתית לצד מתן שירות איכותי ומסור, על ידי צוות רב תחומי מהשורה הראשונה, המאמין בערכי אהבת האדם, חמלה ועזרה לאחר. זו סגירת מעגל עבורי, התחלתי בשניידר כמתמחה צעירה שהגשימה חלום להתמחות ברפואת ילדים במקום המוביל בתחום, ועכשיו אני חוזרת לנהל אותו״.

ד"ר ברון- הרלב מחליפה בתפקידה את פרופ' יוסף פרס, אשר שימש כמנהל מרכז שניידר בשתיים עשרה השנים האחרונות ופורש לגמלאות. בזמן כהונתו של פרופ' פרס כמנהל בית החולים, חלה תנופת עשייה גדולה במרכז שניידר. בשנותיו הרבות הוא פעל לקידום קשרים מחקריים, מקצועיים והוראתיים עם מרכזים רפואיים בינלאומיים חשובים, הוביל את מרכז שניידר להצטיינות במגוון תחומים הוביל את הקמתו של בניין נוסף לבית החולים והקים את רשות המחקר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: