דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חדשות בפתח תקווה

מידע אקטואלי על כל מה שמתרחש במלאבס, העיר הישנה ובפתח תקוה העיר החדשה.

התעלל בכלבה כדי לנקום בחברה שלו (וידיאו)

השירות הווטרינרי של פתח תקווה חילץ כלבה מבעליה בשל החשד כי התעלל בה ובכך ניסה לנקום בבת זוגו לשעבר שנפרדה ממנו. בתמונה: צוות פיקוח וטרינריה עם הכלבה לאחר החילוץ.

פורסם בתאריך:


ביום חמישי (2.7) התחוללה דרמה של ממש כאשר השירות הוטרינרי קיבל פניה מאמא של בחורה שנפרדה מבן הזוג שלה, תושב פ"ת, ומתוך נקמה שלח לביתה סרטוני התעללות לכאורה בכלבה המשותפת שלהם.

ראש עיריית פ"ת, רמי גרינברג, הנחה את צוות השירות הווטרינרי בניהולה של הד"ר תיקה בר און, הווטרינרית העירונית, לפעול באופן מידי כדי לחלץ את הכלבה למקום מבטחים.

בתוך כך, השירות הווטרינרי בשיתוף יחידת הפיצו"ח (פיקוח על הצומח והחי) של משרד החקלאות, פעלו ביום חמישי אחר הצהריים להוצאת צו בית משפט להחרמת הכלבה במהירות האפשרית ולהביא להצלתה. בהתאם לכך, ד"ר עמית בן שמחון מהשירות הוטרינרי כתב חוות דעת מקצועית שאכן מדובר בהתעללות והחזקת הכלבה נעשית בניגוד לחוק צער בעלי חיים.

יחידת הפיצו"ח בניהולו של חנוך יחיא, הכינה את צו בית המשפט ולמרות סוף השבוע הקרב - הצליחו להשיג שופט תורן שיחתום על הצו ויורה על פינוי הכלבה. במבצע משותף של השרות הוטרינרי העירוני ויחידת הפיצו"ח, הגיעו הגורמים ביום חמישי אחה"צ לביתו של בעל הכלבה שלא היה בבית.

בעל הדירה שגר בסמוך פתח להם את הדירה ואפשר את מימוש הצו.

עם הגעת הצוותים למקום, עלה הרושם כי הכלבה מפוחדת ובסטרס. לא היה לה מים או אוכל ונמצאו גללי צואה רבים במרפסת. בתום המבצע הובאה הכלבה לכלביה העירונית לשיקום וטיפול מתאים. החשוד בהתעללות יובא בימים הקרובים לחקירה ביחידת הפיצו"ח.

ראש העיר פתח תקוה רמי גרינברג: ״קיבלנו את הידיעה על הכלבה שעוברת לכאורה התעללות ומיד פעלנו בכל המישורים על מנת להציל אותה. צוות השירות הווטרינרי העירוני יחד עם יחידת הפיצו"ח פעל במהירות ובמקצועיות והצליח לחלץ את הכלבה ולהעביר אותה לכלבייה העירונית להמשך טיפול והשגחה. אנו בעיר פתח תקוה פועלים למען בעלי החיים ורווחתם ובוודאי שלא נעמוד מן הצד במקרים של התעללות מזעזעת בבעלי חיים."

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
בני אנוש רוע לאנושות
דנה | 15:32   06.07.20
2
רק תגידו איפה הוא ואיך קוראים לו ואני יפ (ל"ת)
בדוי | 01:12   06.07.20
1
איזו גאווה
ליטל | 14:45   05.07.20