דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

תרבות ופנאי בפתח תקווה

תרבות, פנאי, בידור, מופעים, סרטים

תסמונת דאום: האובססיה של חנוך דאום ל"בדיחות" על חשבון פתח תקווה

פורסם בתאריך:


חנוך דאום, עיתונאי, ספק פרשן, ספק סטנדיפסט פרסם שוב פוסט הלועג לפתח תקווה.

בעבר דיווחנו על מקרים רבים שבהם דאום ניסה להצחיק על חשבון פתח תקווה, בין היתר, בדצמבר 2017  דאום פרסם פוסט: "מסתמנת פשרה: טראמפ יכריז על ירושלים כבירת ישראל והפלסטינים יקבלו את פתח תקווה".

אפילו בתקופת אסון יערות הכרמל, דאום החליט שזה העיתוי הנכון לפוסט הבא: "מה שמדהים בפתח תקווה זה שאפילו האש לא מגיעה לשם".

ביום חמישי בערב,, 24/05/2018, חנוך דאום, הופיע בהיכל התרבות במסגרת מופעי הסטנד אפ קומדי שהוא מקיים ברחבי הארץ. לאחר שדאום התבדח על חשבונה של פתח תקווה, בסדרה של התבטאויות שאינן מחמיאות לעיר, ראש העיר דאז מר איציק ברוורמן הזמין אותו לסיור בפאבים ברמת סיב.

ברוורמן יחד עם חברי המועצה רועי פן, רון כץ ואיתי שונשיין ביקרו בפאב תרל"ח, שתו בירה ושוחחו.
אך לפי הפוסט האחרון של דאום, נראה כי הסיור עימו לא עזר.

כיום, בתקופת הקורונה, יתכן שהמצב הכלכלי והשעמום משפיעים על דאום והוא חזר להלצות המוכרות שלו, כאשר הוא פרסם צילום מסך עם פוסט שנכתב ברשת החברתית עם תמונה של פתח תקווה והכיתוב: "אחת הערים היפות בעולם" והגיב: "אלה שהקורונה גמרה להם את המודעות העצמית בהגזמה."

הפוסט עורר תגובות רבות ובהן תגובות של פתח תקוואים.

שי שטארק עוזר ראש העיר הגיב לדאום:

" ראש העיר ששידרג את העיר מקצה לקצה -הפך את עיר שוממת לתוססת ויפה, אז יכול להיות שהסטנדאפיסט חש עצמו בהגזמה"

צביקה שטרן, הפעיל משכונת כפר גנים הגיב גם הוא: " אלה שחשים את עצמם סטנדאפיסטים בהגזמה. והוסיף: "שמע חנוך דאום, לא יודע מי המשועממים שקונים כרטיסים בכסף למופעים של סטנדאפיסט כושל ולא מצחיק כמוך , אבל ממליץ לך ללמוד קצת משחר חסון על סטנדאפ".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: