דלג לתוכן העמוד דלג לחיפוש באתר דלג לתפריט האתר

לפרסום חייגו: 03-9290020

חינוך בפתח תקווה

חינוך ונוער, מה קורה בגנים ובבתי הספר בפתח תקווה, המדור עוקב, מתריע ומשבח.

החל מיום ראשון: תלמידי כיתות ה' עד י' בפתח תקווה, יעברו ללמידה מקוונת עד לסוף שנת הלימודים

לאור העלייה בתחלואה וכדי לשמור על בריאות התלמידים וצוותי ההוראה יעברו תלמידי העיר ללמידה מבוקרת החל מיום ראשון ה-21/6. צילום להמחשה.

פורסם בתאריך:


לאור העלייה בתחלואה ובמטרה למנוע את התפשטות נגיף הקורונה ולשמור על בריאות התלמידים וצוותי ההוראה, יעברו תלמידי העיר פתח תקוה ללמידה מבוקרת החל מיום ראשון ה-21.6. ההחלטה התקבלה לאור הנתונים על עלייה בתחלואה בבתי הספר והעלייה בקצב ההדבקה בקרב תלמידים ומורים. ראש העיר רמי גרינברג יחד עם ראש מינהל החינוך רון כץ ומנהל מינהל החינוך רמי הופנברג בהחלטה משותפת עם משרד החינוך, על שינוי הלמידה בבתי הספר. בתי הספר עצמם יישארו פתוחים והמורים כאמור ימשיכו ללמד.

תלמידי היסודי 

תלמידי א'-ד' יעברו ללמידה מותאמת במתכונת קפסולות, ואילו תלמידי ה'-ו' יעברו ללמידה מקוונת.

תלמידי חטיבות הביניים וכיתות י' 

תלמידי כיתות ז'-י' יעברו ללמידה מקוונת עד לסוף שנה"ל ובמידת הצורך יתבצעו תגבורים בקבוצות קטנות בבתי הספר.

תלמידי התיכון 

תלמידי כיתות יא'-יב' ימשיכו בהכנות למבחני המתכונת והבגרויות ויגיעו לבתי ספר עפ"י הצורך.

ראש העיר רמי גרינברג "על מנת למנוע המשך התפשטות נגיף הקורונה ולעצור את העלייה בתחלואה החלטנו על שינוי הלמידה בבתי הספר ובתוך כך למידה מרחוק לכיתות ה' עד י' וזאת עד לסיום שנת הלימודים. חשוב להבין שנגיף הקורונה עדיין כאן ויש להקפיד הקפדה יתרה על כל הנחיות משרד הבריאות לרבות חבישת מסכה, שמירה על היגיינה ושמירה על מרחק. לצערי השנה אנו לא מסיימים בחגיגות וטקסים אלא מציינים את סיום הלימודים באופן צנוע ומקוון, בהזדמנות זו אני מאחל לכולם חופשה נעימה בקיץ ובריאות איתנה".

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ "נתוני התחלואה לא הותירו לנו ברירה אלא לעבור ללמידה מקוונת בכל הכיתות הבוגרות. המנהלים והמנהלות יעדכנו את התלמידים וההורים לגבי הפרטים של מערכת השעות המקוונת, איסוף החפצים מהלוקרים, חלוקת התעודות בסוף השנה וכדומה." נמשיך לעדכן בפרטים ככל שיידרש.

יש לציין כי בתי ספר שנסגרו עקב גילוי חולה מאומת (תלמיד או מורה) יישארו סגורים והלמידה תתקיים מרחוק, בהתאם לנסיבות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: