ישנם בני נוער בפ"ת שזכויות בעלי החיים חשובות להם ולכן הם מנצלים את שעות הפנאי שלהם לאחר בית ספר לפעילות למען בעלי חיים.
פעילי עמותת אנונימוס לזכויות בעלי חיים בפ"ת, מקימים דוכני הסברה למען בעלי החיים ויוצאים פעם בשבוע או לפעמים פעמיים, לשוחח עם אנשים ברחוב על מצבם של בעלי החיים בתעשיות השונות, על האפשרות של כל אחד לעשות שינוי ולעזור להם, וכמובן על אורח חיים טבעוני.

פעילי אנונימוס בפ"ת הקימו לאחרונה דוכנים כדי להעלות את מודעות הציבור למה שנעשה לבעלי חיים בעלי רגשות ותודעה בתעשיות השונות שבידי האדם, ובפרט בתעשיות המזון מהחי. לדעתם, לציבור הצרכנים יש כוח גדול להשפיע ולהציל חיים של בעלי חיים וחובה שיהיה להם הידע הזה. הדוכן שהם הקימו בשבוע שעבר יועד להעלות מודעות בציבור בנושא המשלוחים החיים.

המשלוחים החיים זו פרקטיקה להעברת עגלים וטלאים בגיל כמה שבועות או כמה חודשים, מסע ארוך של כמה שבועות דרך משאיות ואוניות מאוסטרליה ומזרח אירופה לארץ, על מנת לפטם ולשחוט אותם בארץ. תנאי מחייה במשלוחים ירודים או לא קיימים, העגלים כלואים בצפיפות, בתוך הצרכים של עצמם, סובלים ממחלות ומרעב, ונתונים לאלימות פיזית מצד העובדים.

המשלוחים האלה מתועדים בארץ על ידי פעילים שתמיד מוצאים מקרים של עברות על חוקי צער בעלי חיים- עגלים שמחושמלים, חוטפים מכות, עגלים עם רגליים שבורות, הובלה של העגלים מהאניות במשאיות שעולה על פרק הזמן המותר, עגלים שחלקי גופם נתקעים בסורגי המשאיות ולא מקבלים עזרה/טיפול, חום בתוך המשאית שמגיע לארבעים-חמישים מעלות, וגם מספר מקרי המוות במשלוחים הוא גבוה מאוד. המשלוחים החלו לכאורה כדרך להורדת יוקר המחיה, אך בפועל מחיר הגוף של בעלי החיים בסופר רק עלה, והיחידים שמרוויחים מהמסעות הנוראיים האלה הם החברות שטובחות בהם.

כיום יש עתירה לבגץ לאכוף את משרד החקלאות ולהביא להפסקת המשלוחים החיים. הנושא כבר מדובר רבות והיום יהיה גם דיון נוסף בכנסת לגבי המשלוחים כאשר המטרה היא להפסיק אותם.

בפ"ת קיים תא פעילים של אנונימוס הפועלים במטרה להעלות סוגיות אלו לסדר היום, הפעילים מזמינים את ציבור התושבים להצטרף אליהם לפעילות בתא.