ביום שלישי בערב 17/12/19 התקיים ערב התרמה לענבל נתיב תושבת העיר שהתבשרה בפעם השלישית שהיא חולה וסובלת מסרטן נדיר מסוג שיש ל-7 אנשים בלבד בעולם.

כפי שדיווחנו, ענבל זקוקה למימון של תרופה ביולוגית יקרה שעלותה 40,000 ש"ח בחודש. הערב נועד כדי לסייע למשפחה להשיג מימון לתרופה.
ביום שלישי בבוקר התקיים הפנינג עם איציק הליצן וטליה ובערב אירוע שני של שירה בציבור עם הזמר יורם גרמה שנערך במתנ"ס עולמות ברחוב שלזינגר בשכונת כפר גנים.


בתום הערב, פרסמה משפחת ביטון- נטיב הודעה:

משפחת ביטון- נטיב רוצה להודות לכל האנשים היקרים  שהגיעו ביום שלישי 17.12  ליום כל כך מרגש ומעצים לרפואת בתנו ואחותינו ענבל בת חנה. ביום זה היו שני אירועי התרמה מרגשים: האחד הפנינג לילדים עם איציק הליצן וטליה ומלא דוכנים והפתעות, השני ערב שירה בציבור לבוגרים עם הזמר יורם גרמה שסחף את כולנו עם שירי ארץ ישראל.


 מעל הכל אנו מודים מקרב לב והנשמה למארגנות המדהימות אמהות ועד א' 3 בבית ספר הדר! 
סוזי, אורטל, יעל, לאה, אוראל ורונית אין לתאר איזה ארגון למופת, חשבתן על כל הפרטים מהקטנים ועד הגדולים, הכל היה מתוקתק, טעים ומרגש! זה לא מובן מאליו! נשים כאלו טובות ריגשתן אותנו עד דמעות. עליכן נכתב "אנשים טובים באמצע הדרך". תבורכו בכל הברכות מפי עליון ויתמלאו כל משאלות ליבכן לטובה ושתמיד תזכו להיות בצד הנותן. אמן. מחבקים אתכם חזק! משפחת ביטון- נטיב.

באירוע ההתרמה וגויס 10,000 ש"ח, המשפחה זקוקה לסכום נוסף בסך 250 אלף ש"ח ללתרופה שתהיה לה לחצי שנה הקרובה.

ענבל לאחרונה פרסמה פוסט בו היא מבקשת מהציבור לסייע לה במימון התרופה:

בבקשה תשתפו אנשים יקרים 
אני כבר חודש וחצי מאושפזת בבית חולים
עוברת ימים קשים מנשוא , אחרי ניתוח מסובך בעמוד השדרה עם טיפולים קשים בוכה יום ולילה אני רוצה להחלים ,לחיות.
ובנוסף לכל הראש שלי רק בלחץ ואני מלאת חרדות שלא יהיה לי כסף לתרופה הבאה. כל חודש עלות התרופה שלי היא , 40,000 שקל מטורף.
בבקשה אם כל אחד ממכם לא יתעלם ויתרום לי כל סכום שהוא יכול , יבורך

פרטי חשבון בנק לתרומות:

עדיפות להעברה בנקאית.

אין לי ביט ❗❗❗❗

בנק דיסקונט 11

סניף סלור 041

חשבון 816795

על שם ענבל נטיב pay / paybox

- 0547616206 ענבל נטיב

ענבל בת חנה


ענבל בטיול לאומן לפני ואחרי המחלה