יום האוהד הפך למסורת במכבי פ"ת.

בחג סוכות התקיים השנה לזכרו של פנחס קליין, אחד מוותיקי אוהדי קבוצה שהלך השנה לעולמו.

ביום ראשון 13/10/19 ערב חג הסוכות, במגרש האימונים, התקיים משחק ראווה בין ותיקי מכבי פ"ת ומולם נבחרת האומנים של ישראל המורכבת מכוכבי ראליטי ואמנים מחוזקים במספר שחקנים מקצועיים.

זאביק זלצר אימן את קבוצת ותיקי מכבי פ"ת ואדיר ועקנין אימן את נבחרת האומנים.

כאמור המשחק התקייים להנצחתו של פנחס קליין, אוהד וותיק ומושבע של הקבוצה.

פנחס קליין היה תושב פתח תקווה ומעולם לא עזב את העיר ולא את קבוצתו האהודה. ילדיו סיפרו עד כמה הייתה הקבוצה חשובה לו עד כדי כך שלא היה מוותר על משחק בבית או בחוץ.

עד יומו האחרון בגיל 93  היה מעודכן במה קורה בקבוצה והיה מגיע לעוד.

בתו מספרת בהתרגשות על אביה אהבתו לקבוצה בקטע הבא:

אלכס קליין בנו של פנחס מספר על אביו ועל האהבה למכבי פ"ת ולספורט:

"את אהבתי למועדון ולספורט ינקתי ממנו החל מגיל 6,  מחצית השנייה של שנות ה-50, עת לקחתני על כתפיו לראות את משחקי הכדורגל של מכבי פ"ת מאחורי השער הדרומי במגרש ההיסטורי של מכבי ברחוב שטמפפר לעודד את השחקבים: בן-דרור, טורקניץ, אהרונוב, כרמלי, קטלן, האחים זלצר, בגלייבטר ועוד רבים וטובים אחרים ! תמיד אבא ידע להגיע גם לכל משחקי החוץ של הקבוצה מכבי "אבשלום" פ"ת בשנות ה-60 כשלא היה לו עוד רכב התלווה לאחרים ואני כילד לצידו."

משחק הראווה גרם הנאה רבה לכ - 200 האוהדים שהגיעו. בין האוהדים ניתן היה לראות כמה מוותיקי השחקנים והאוהדים ששומרים למכבי פ"ת אמונים אשר הגיעו  עם המשפחות כולל הבנים או הנכדים ונהנו להיות ביחד.

המשחק הסתיים בתוצאה 5:3 כאשר המנהל המקצועי ושחקן העבר עומר גולן הצטיין למרות ששיחק רק מחצית כבש 2 שערים. במחצית השנייה כבש לוותיקים ברק בדש כיום המנהל המקצועי במכבי נתניה. 

בנבחרת ותיקי מכבי פ"ת ניתן היה לראות שחקנים כמו אודי כבודי , איתן פריינטה , מורד מגמדוב, שרון צופין , לירן כהן , יוסי שושני וכמובן את עומר גולן.

בנבחרת הכוכבים שכללה זמרים, כוכבי ריאליטי, אנשי טלוויזיה ניתן לציין את דני רופ תושב העיר, בן בן חור, דניאל בן חיים אורן אסידו , איקו כהן ורודריגו גולנזלס. את נבחרת הכוכבים חיזקו דדי בן דיין מכוכבי העבר של מכבי ת"א ואורן ניסים מכוכבי הפועל חיפה והפועל כפר סבא.

חלק מהשחקנים הגיעו עם ילדיהם כדי שיחושו  את האווירה הספורטיבית והחגיגית. ניתן לראות בסרטון את רודריגו ואיקו כהן בשולי המשחק משחקים בשערים קטנים .