ראש העירייה, רמי גרינברג, סייר אתמול (רביעי) במרכז שניידר יחד עם מנהלי בית החולים, הפרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים ואילן שמש המנהל האדמניסטרטיבי של המרכז ועמד מקרוב אחר מוכנות בית החולים בזמן חירום והתקדמות הפרוייקטים הנמצאים בסמוך לבית החולים. הסיור התמקד בבניין החדש שמוקם בימים אלו בסמוך למבנה הקבוע של בית החולים. מדובר בבניין בעל קומות מרתף ממוגנות אשר יהוו מקלטי ענק עבור הילדים המאושפזים ותושבי האזור בזמן מלחמה ויאפשרו טיפול בטוח.

בנוסף, ראש העירייה עמד מקרוב אחר קידום פרוייקט החניון התת קרקעי של בית החולים אשר ישמש גם את תושבי האזור בשעות הלילה. החניון אשר יתפרס על פני 5 מפלסים ויכיל כ- 1400 מקומות חניה. מעל לחניון, מתוכנן לקום מרכז מסחרי חדש לצד פיתוח הנראות של האזור כולו. חניון זה, ישמש בנוסף, כמרחב מוגן בשעת מלחמה וחירום עבור תושבי האזור. 

ראש העירייה, רמי גרינברג: "לצד הפיתוחים והשדרוגים שהעיר עוברת בתחום התחבורה והתשתיות, אנחנו דואגים גם לביטחון התושבים בשעת חירום וכן גם להגדלת היצע מקומות החנייה. שדרוגים אלו ישפרו את תדמית העיר ויקפיצו אותה כמה צעדים קדימה לקראת הפיכתה לעיר מטרופולין מהמובילות בארץ. אני מודה לפרופ' פרס מנהל מרכז שניידר, מרכז רפואי לילדים הטוב בארץ, על הסיור המרתק ועל שיתוף הפעולה."