תושבת פתח תקווה איריס מילר, היא לא רק פעילה חברתית היא גם אמא של ירין מכיתת מופת ז' 2. ביחד הם שיתפו פעולה לטובת מיזם חדש ביחד עם תלמידי חטיבת בן צבי בפתח תקווה.

איריס וירין בשיתוף הרכזת החברתית, בלה פלדמן, ומועצת התלמידים יזמו איסוף מארזים, עמוסים בכל טוב, כאות תודה ותמיכה בחיילי צה"ל, הנמצאים בחזית.

המאמץ המשותף התאפשר בזכות עידודה של מנהלת החטיבה, הגב' מלכה פורמן אשר נפגשה עם נציגי הפלוגה של חטיבת גולני. במפגש זכו התלמידים ונציגי בית הספר להוקיר את החיילים ולהודות להם מכל הלב.

המיזם הוליד 6 קרטונים מלאים כל טוב.

גופיות גרבים סבונים חטיפים ודאודרנטים.

שוחחנו עם איריס מילר בין המארגנות של היוזמה.

איריס, איך נולד הרעיון ליוזמה?


"כשבלה הרכזת החברתית של חטיבת ובן צבי וגם המחנכת המדהימה של בני ירין, פנתה אלי במציאת רעיון איך לשלב את החטיבה במעשה טוב אחד גדול , ומיוחד,  שבו כולם יירתמו יחד,  הרגישות לחיילים היתה משותפת ולכן תוך דקות החלטנו פה אחד להקדיש את הפרוייקט אך ורק להם. 

העבודה מול בלה, שהניעה את הפרוייקט בתוך כותלי בין צבי, אל מול התלמידים ובתיאום מול מלכה המנהלת,  הייתה חוויתית, כיפית מרגשת ובדיעבד מוצלחת מאוד!
אין ספק שכל זאת בזכות משפחת בית ספר בןן צבי בשלמותה. 
הגמישות והתמיכה המלאה  של מלכה פורמן מנהלת הביה"ס בכל הפרוייקט עשתה זאת רק קל יותר! 
כל הפרוייקט החל מהאיסוף פריטים ,מיונם , אריזה ועטיפת החבילות ,ועד למסירה לחיילים נעשה בשיתוף מלא עם התלמידים ,וזה עשה את זה גדול יותר !

גאה להיות חלק."

מה הייתה התגובה של החיילים?

"אחד הקצינים סיפר לי שהחיילים היו מבסוטים וזה ממש עזר להם, לחלק מהחיילים אין את האמצעים להחזיק את הפריטים האלו. הם מאד העריכו והודו לנו."