אחרי עונה מוצלחת, קבוצת ילדים א' בהדרכתו של  המאמן טל טובים ומנהל הקבוצה יוסי גרוסמן, קבוצת ילדים א' מועדון הפועל מחנה יהודה זכתה באליפות היסטורית!

הקבוצה זכתה באליפות המדינה מחוז דן 2 לאחר שסיימה את העונה במאזן מרשים הכולל  23 ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים בלבד.

לאורך העונה, הקבוצה כבשה 123 שערים וספגה 19 בסך הכל.המאמן טל טובים מספר ל"פ"ת עכשיו" על ההישג של השחקנים הצעירים והמצטיינים שהביאו למועדון גאוווה לאחר האכזבה מירידת הקבוצה הבוגרת לליגה ב'.

כל הכבוד לילדים על הכבוד והגאווה שהביאו למועדון שלנו!  הפנים, קדימה, זאת פשוט הייתה עונה מדהימה מכל הבחינות. במיוחד שמדובר בקבוצה חדשה שנבנתה בתחילת העונה הקודמת, כשבתחילת האימונים היו שלושה או ארבעה שחקנים בלבד בסגל, ולאט לאט הרחבנו את הסגל ויצרנו קבוצה חזקה ומגובשת. לא היה לי ספק שהשנה הזאת תהיה טובה יותר מהעונה החולפת, אך לא תיארתי לעצמי עד כמה.

לאורך כל התקופה שמנו דגש בעיקר על הדרך ולא על התוצאה, מתוך מחשבה שדרך טובה ונכונה בסופו של דבר תניב תוצאות. הזכייה באליפות זה מוכיחה לשחקנים שהשקעה וההתמדה. והמסירות והנתינה תביא להצלחת הקבוצה.

 לאורך כל התקופה הקבוצה תמיד הייתה במגמת עלייה, וזה פשוט כיף לקחת חלק בדבר הזה. בכל ההיסטוריה של המועדון, אף קבוצת ילדים לא סיימה במקום הראשון, זה מתאר בצורה הטובה ביותר את העונה המדהימה שעשינו השנה”. ובעז"ה גם בעונה הבאה."


המנהל יוסי גרוסמן והמאמן טל טובים