בתחילת חודש יוני תצטרף פ"ת לרשימת העירים בארץ ובעולם ותקיים לראשונה מרוץ לילה תחרותי . במסגרת המרוץ ארבעה מקצים שלושה תחרותיים 3 , 5 ,10 ק"מ ואחד עממי לכול המשפחה . בנוסף יתקיים הפנינג לכול המשפחה שיכלול הפעלה ספורטיבית , מוסיקלית משותפת להורים וילדים .במרוץ אטרקציה שתעניק חוויה לילית ספורטיבית ,לכול משתתף יחולקו זוג צמידי לד שיוצמדו לנעליים ובמהלך המרוץ ניתן יהיה לראות פסיפס אנושי מואר. צלמים עם רחפנים בשמיים יהיו מוכנים עם חשיפת צמצם מלאה ויראו איך אתם צובעים את העיר באור .

אחד הגיבורים ומיוזמי המרוץ הוא תושב העיר יהודה דרור בן 52 , אשר אובחן כחולה סרטן לפני כמה שנים, ואחרי שהיה במשבר עמוק התחיל לרוץ ,רץ והשתתף במרוצים עממים ותחרותיים והיום משמש מקור תמיכה ועידוד לרבים . 

" שנה לאחר שהייתי במשבר עמוק על סף שבירה" אומר יהודה  "התחלתי לרוץ 100 מטר לאחר מכן 1000 מטר ולאחר מכן 5000 מטר. התחביב שהוציא ממני חשיבה שלילית הפך לאתגר, התחלתי להשתתף במרוצים בארץ  והתחלתי להטיף ולשתף אנשים בחשיבות עשיית בדיקות. חשוב מאוד לכול גבר, אומר יהודה, לעשות בדיקת PSA  בטווח הגילאים 49- 59 ולשמור על אורך חיים בריא".

במרוץ בסימן "בואו לרוץ עם גיבורים" ישתתפו גיבורים וגיבורות ממספר עמותות שנתרמו לפרויקט.  לנרשמים שיבחרו יוצמדו רצים עם מוגבלויות , המטרה לצלוח את מסלול הריצה יחד כצוות וזו בהחלט הזדמנות לקחת חלק במיזם חברתי לשיתוף  חבר עם מוגבלויות שירוץ עם כולם .

"השקעתי את מלוא מרצי בהקמת קבוצות ריצה ותמיכה לחולי סרטן ,דיברתי עם חולים חדשים שאובחנו במחלה ליוויתי אותם בשיחות והכוונה מה הולך להיות ואיך להתקדם קדימה מבלי ליפול.  מעבר לתקווה שהשיחות חיזקו אותי, הם נתנו לי תחושה של עשייה חיובית ,עשייה חברתית. התחלתי להבחין ביופי אותו לא ראיתי קודם.

"אחד החלומות שלי ואני שמח שהצלחתי להגשימו, בעזרת ראש העיר רמי גרינברג, היה לקיים בעיר מרוץ כזה והנה זה קורם עור וגידים. .רמי יחד עם אגף הספורט מובילים את הפרויקט המרשים הזה של מרוץ הלילה ב 6 ביוני 2019 ואני מקווה שיהפוך למסורת" .

יותר ויותר נשים וגברים מחפשים היום שינוי באורח החיים ולאלו שהחליטו לשזור את איכות החיים דרך פעילות ספורטיבית, תהיה זו הזדמנות להשתתף במרוץ  ולקחת חלק בפרויקט היפה הזה !