ערב מרגש התקיים בתאריך  1.4 בהיכל התרבות פתח תקווה. אירוע מוסיקה משותף לילדים עם נכויות וכאלה ללא נכויות אשר שרו יחד על הבמה לאחר שבועות של חזרות, מול אולם מלא ב-800 איש.

האירוע שהתקיים תחת הכותרת "מוסיקה מחברת לבבות" אכן ריגש ויצר קסם על הבמה. הרכבים מוסיקליים מגוונים שרו וניגנו יחד. שיאו של הערב היה עם הופעתה של להקת שלווה שכבשה את הלבבות בתכנית הכוכב הבא לאירוויזיון, וכבשה גם הקהל באולם בשירה ייחודית וסוחפת.קדמה לאירוע תערוכה שמוצגת בחלל ההיכל ותיעדה את שיתוף הפעולה בין בני הנוער לקראת האירוע המוסיקלי.

צילום: דוברות העירייה

את הערב המרגש הינחה המשנה לרה"ע וראש אגף חברה ונוער רפי דהן, ראש העיר רמי גרינברג מסר את ברכתו לכל המשתתפים ומ"מ רה"ע אוריאל בוסו בירך מעל הבמה ואמר כי האירוע מוכיח כי מוסיקה אכן מחברת בין הלבבות, ופעילות בני הנוער יוצרת גשר המחבר בין כולם.

רפי דהן המשנה לראש העיר אמר בסיום האירוע: "זכיתי להנחות את העיר שהיה משותף לכל הגופים הקהילתיים הפועלים בעיר, התרגשתי מהעוצמות של הערב ומהגישה החינוכית ומהכוח שיש למוזיקה לחבר בין עולמות״.

גיא אליהו מנהל אגף חברה נוער וצעירים: "ההפקה של האירוע ״מוזיקה מחברת לבבות״ הייתה מרגשת ומעצימה.   אולם מלא ב- 800 איש מריעים ומתרגשים מכל הלהקות המשולבות בעיר. כל זאת מראה על קהילה חזקה, טובה ומכילה. העבודה בשיתוף מלא מול מקפ״ת ובהרתמות אגפי הספורט והשכונות מאפשר לנו להוציא לפועל אירועים משמעותיים תוך איגום משאבים.״

הערב הופק ע"י אגף חברה ונוער בשיתוף אגף השכונות, אגף הספורט ומקפת.