זהר אלמאדו מפתח תקווה תרמה את שערה לנשים חולות סרטן. זהר מספרת ל"פ"ת עכשיו" מה גרם לה לוותר על יותר מ-30 ס"מ משיערה:

"סבתא שלי חלתה בסרטן (מאז, למרבה השמחה החלימה), אז היא לקחה מהספר אלי בן זיקרי פאות, כשהייתי בת 10 התחלתי קצת לחשוב על זה כי השיער שלי היה ארוך מבנות אחרות והתלבטתי אם לתרום ולא באמת ידעתי מה המשמעות. אחרי שנה כשהייתי בת 11 ראיתי שהשיער שלי לא נושר וצומח שוב, החלטתי לעשות את זה ובדקתי וראיתי סרטונים ביו טיוב וחשבתי אולי כן, אולי לא, ובסוף החלטתי אם יש לי אז למה לא לעזור לנשים שרוצות להרגיש שוות כמו כולם."
אביה של זהר מספר שמזה זמן רב שחלומה של זהר היה לתרום את שיערה ובשל כך הוא יצר קשר עם אלי בן זיקרי. 
אלי בן זיקרי ספר ויזם חלה בסרטן לפני כ 12 שנים ממנו החלים והחליט להקים מספרה טיפולית לאנשים אשר עוברים טיפולים כימותרפיים וזקוקים לשיער בפאה.

זיקרי מספר לנו על הפרויקט שייסד:
" הקמתי ארגון שבו קיימים היום כ 15 סניפים ברוב המרכזים הרפואיים בארץ : ב"ש , קפלן רמב"ם  וכמובן בלינסון שבה הוקם הסניף הראשון. היום פועלים בארגוון כ 150 מתנדבים בכול המרכזים ואנו זקוקים להרבה יותר לא רק מתנדבים לתרום שיער צריכים ספרים, עובדים לעיבוד השיער ואנשי אדמינסטרציה. לא לחשוש אנחנו מכשירים את האנשים לעבודה לא צריך ידע קודם .

המצב הוא היום שאנו מקבלים עשרות פניות ולא תמיד נוכל לעמוד בקצב. בערך 500 פיאות אנו עושים בשנה וכול יום אנו מקבלים בערך 20 פניות חדשות.

יש לנו סיפורים אנושיים מענינים במיוחד כמו הסיפור זהר אלמדו שחלומה התגשם. היא ואביה היו אתנו בקשר כבר למעלה משנה והצלחנו בחנוכה להגשימו."