ראש העיר איציק ברוורמן מנהל מגעים עם בעלי מועדון ברל'ה על מנת להפוך את חדר האוכל של גבעת השלושה לאולם אשר יארח הופעות מוזיקה חיות ואירועי תרבות עירוניים בדומה לזאפה בתל אביב. 

במרכז פתח תקווה, ברחוב ארלוזורוב, ניצב לו מבנה נושן המיועד לשימור, זהו חדר האוכל של קיבוץ גבעת השלושה. חדר האוכל שהיה נטוש במשך תקופה ארוכה הועבר לידי עיריית פתח תקווה בשנת 2000. המבנה וחלק מהמגרש שנמצא בסמיכות אליו הוקצו בתקופת ראש העיר הקודם לעמותה פרטית,  אשר הרסה את האגף הצפוני של המבנה. לאחר מאבק ממושך בשיתוף עם המועצה לשימור אתרים הצליח ברוורמן לעצור את הרס המבנה ולהחזיר את הזכויות עליו לידי העירייה.

בתחילת 2017 החלה העירייה בתהליך שיקום ושיפוץ המבנה במטרה להפוך אותו לאולם אשר יארח מופעים ואירועי תרבות. בזמנו אמר ראש העיר ברוורמן כי שיפוץ חדר האוכל של גבעת השלושה הוא חלק מתהליך של שימור מבנים, שיפוצם ופתיחתם לשימוש הציבור. המבנה ההיסטורי הממוקם בליבה של העיר ובסמוך לקריית המוזיאונים, יהיה חלק מהעושר התרבותי שתציע העיר לתושביה ולאורחיה.

נראה כי העניין הולך לקרום עור וגידים מהר ממה שנדמה. מקורבים של ברוורמן מסרו כי ראש העיר נמצא בשלב מתקדם של משא ומתן עם בעלי המועדון "ברלה" מלהבות חביבה. על כן חדר האוכל אמור להפוך על פי התכנון למרכז תרבות מוזיקלי ייחודי בדומה ל"ברלה"  הנמצא בקיבוץ להבות חביבה ומזכיר בקונספט שלו מועדונים כמו ה"זאפה" בתל אביב, חיפה ובהרצליה. מיקומו של המבנה, חשיבותו ההיסטורית והשיפוץ המתוכנן בו יהפכו אותו לאחד ממועדוני המוזיקה הגדולים והאטרקטיביים בארץ.

אולם בניגוד לזאפה והברלה בלהבות חביבה, חדר האוכל של גבעת השלושה יופעל בשיתוף עם העירייה וכן יהיו בו אירועי תרבות עירוניים רבים לטובת תושבי פתח תקווה.

פתח תקווה נמצאת בעיצומו של תהליך להפוך לאחת מהערים האטרקטיביות והמובילות בארץ גם בתחום התרבות והצעירים זו בזכות נתוני הגירה חיוביים יוצאי דופן שנרשמו בלשכה המרכזית סטטיסטיקה.  יותר ויותר זוגות צעירים בוחרים לגור בפתח תקווה ובכך העיר עוברת תהליך והופכת להיות עיר צעירה ותוססת יותר.

הקמת המועדון בחדר האוכל והפיכתו להיות מועדון מוזיקלי מהגדולים יציב את פתח תקוה במרכז סצנת הבילויים והמוזיקה בישראל וצפויים להגיע למועדון אמנים מהשורה הראשונה.

"מדובר בתהליך מורכב במסגרתו ניהלתי  משא ומתן ממושך על כל הנוגעים בדבר כדי להגשים את החזון ולהפוך את פתח תקווה לעיר מובילה גם בתחום התרבות והבילוי.

המועדון הזה, לכשיבנה, ישים את פתח תקווה במרכז העניינים בתחום המוזיקה והתרבות וימשוך אליו עשרות אלפי מבלים מכל רחבי הארץ" אמר ברוורמן.