לתושב שכונת שיפר תומר צ'צ'יק יש רעיונות מבורכים ליוזמות. ביום שישי צ'צ'יק אירגן יום כיף לחיילים בודדים מפתח תקווה. היום כיף התקיים בבריכת גבעת השלושה.

איך עלה הרעיון ליוזמה?

"נתקלתי בפוסט בפייסבוק על משפחה שהביאה עוגה לחייל בודד בפ"ת. הרעיון קסם לי וניסיתי לברר איך  אני יכול לעזור. חברה הפנתה אותי לעמותת "העץ הבודד" שדואג לחיילים בודדים שם הכרתי את חיים מהעמותה. במקביל פניתי לבריכת גבעת השלושה שבה אני מארגן מספר שנים הנחה למנויי השכונה והצעתי להם לארח את החייילים.

לשמחתי האירוע יצא אל הפועל. פתחנו קבוצת ואטס אפ ייעודית עם החיילים. היה קשה למצוא תאריך שבו רובם יכלו להגיע כי מדובר בחיילים שרובם קרביים וסגרו שבת בבסיס .לבסוף הוחלט על ה-14/7 שבו רובם פנויים. חלקם אף החליפו שבתות עם חברים כדי להגיע. האירוע היה הצלחה. חגגו שחרור קרוב של אחת החיילות ויום הולדת של חייל אחר. "

מי היו המארגנים?

"אני ארגנתי את הקטע הלוגיסטי, חיים מהעמותה דאג לחיילים לצ'ופרים ולפינוק לחייל היומולדת. היה יפה מאוד ונשמח לעשות זאת שוב ממש בקרוב.

אני רוצה להודות מכל הלב למי שנרתם ועזר שזה יצא לפועל. בראש ובראשונה לבריכת גבעת השלושה ולשלום שנענו מיד לבקשה לארח את החיילים. לעומרי ומאור מהקפטריה שפינקו אותם בארוחות וארטיקים. תודה ענקית לחיים מעמותת העץ הבודד שדואג לכל מחסורם של החיילים. לילדי אשקלון ששלחו ערכות חטיפים לחיילים, לאורן לריטה ולצדוק בן משה על העזרה והדאגה. יישר כח לכולם. מי ייתן שיהיו עוד ימים כאלה עבורם."