שלי בסון, אלמנתו של שחקן העבר המפואר של המועדון, מני בסון ז"ל, חידשה את חברותה בעמותת הכחולה גם לקראת העונה הבאה, מיד עם פתיחת ההרשמה השבוע.

שלי, שהשתתפה בשבוע שעבר בטקס שקיים המועדון לרגל 30 שנה לזכיה בגביע המדינה בעונת 91/92, ביקשה למסור לאוהדים הכחולים: "גם השנה חידשתי בין הראשונים את חברותי בעמותת הכחולה בשמו של בעלי האהוב, מני בסון, שהפועל פתח-תקוה הייתה עבורו משפחה. אין לי ספק שהוא היה עושה כמיטב יכולתו כדי לראות את קבוצתו האהובה מצליחה. חידשתי את החברות גם בשמי, כאות תודה על האופן שבו האוהדים הנפלאים והמסורים לא שוכחים את העבר של הקבוצה ואת השחקנים הוותיקים, ונותנים להם כל כך הרבה כבוד. הטקס שנערך בשבוע שעבר יהיה חרוט לעד בלב ילדינו ובליבי. אני מאחלת לכולנו בהצלחה וכמה שיותר נצחונות. אין כמוכם!". 

יו"ר הוועד המנהל של הכחולה, דניאל איזיקוביץ', אמר: "עמותת הכחולה מוכיחה שוב את כוחה, על ידי כך שהחזירה את הקשר עם שחקני העבר המפוארים של המועדון, בהם מני ז"ל ומשפחתו. אני קורא לאוהדים להצטרף לעמותה ויחד נחזיר את הפועל לימיה הגדולים".

חמישה ימים מאז פתיחת ההרשמה לעמותת הכחולה בעונה הבאה, נרשמו לעמותה כבר 466 כחולים, מחציתם במסלול כסף. סך הכל גויס עד כה סכום של כ-700 אלף שקלים מהאוהדים לעונה הבאה.