חוויה מבהילה ומורטת עצבים עברה היום (ראשון) על אמא לילד בבית ספר עין גנים.
האמא מספרת ל"פ"ת עכשיו" על מה שעבר עליה ואיך הילד עלה על ההסעה העירונית, אך לא ירד ממנה בבית הספר.

אתמול בבוקר הבן שלי עלה להסעה בשעה 07:08 דקות, בן הזוג שלי העלה אותו להסעה עצמה.
ההסעה הגיעה לבית ספר עין גנים בשעה 07:25 והילד לא ירד ממנה.

לא ברור מה קרה, מדי יום בשעה 08:10 בית הספר שולח הודעה לגבי חיסורים של התלמידים ואני קיבלתי עדכון שהוא לא הגיע לבית הספר.
התקשרתי לילד והוא לא ענה. ברגע הראשון חשבתי שאולי הוא יכנס לכיתה באיחור וזה לא חיסור, אלא איחור. התקשרתי אליו לברר איפה הוא והוא לא עונה למכשיר שלו.

עשיתי איכון לפלאפון שלו והופיע שהילד בטייבה.

עברו עלינו מחצית השעה מורטת עצבים, התחלתי לשער השערות כדי להרגיע את עצמי: הפלאפון או התיק שלו נשאר בהסעה, הוא שכח את התיק בהסעה, הוא בטח מחפש את התיק בבית ספר.

 

פניתי למנהלת ולהורים כדי שיגידו לי איפה הילד, לא מצאו אותו לא בבית ספר לא בכיתה ולא באף מקום. התקשרנו למשטרת ישראל שישר הבינה את חומרת המצב וניסינו לאתר אותו. שלחנו להם את האיתור המדויק של הילד.

בסופו של דבר אחרי חצי שעה, הצלחנו לאתר אותו והוא הגיע לבית ספר בשעה 9:10.

ממה שהבנתי מחברת ההסעות שהנהג לא ביצע את הסריקה ברכב בסוף הנסיעה ונסע לביתו שממוקם בטיבה ורק אחרי שהייתה התערבות של המשטרה וחברת ההסעות העניין נפתר.
 לילד לא היה קליטה, הילד אומר שהכל היה בסדר שהנהג לא התקרב אליו ולא דיבר אותו, אבל זה יכול היה להיגמר אחרת.

מנהל חברת ההסעות אמר לי: "לא היית כל כך בהיסטריה אם זה היה חולון ועניתי לו שהייתי באותה היסטריה אם זה היה חולון."

חברה שלי סיפרה שזה קרה גם עם הילד שלה ששכחו להוריד אותו והוא הגיע עד אשדוד. יש כאן כמה מחדלים שצריך למצוא איך אנחנו מתקנים אותה. כשילד יורד מההסעה צריך שמישהו מבית הספר יקבל אותו. ברגע שהנהג עזב את מתחם בית הספר, הייתי צריכה לקבל הודעה אם הילד הגיע או לא.