מכבי פ"ת תנסה הערב (מוצ"ש) לצאת מהמשבר שאליו נקלעה לאחר משחק ההפסד נגד הפועל ת"א. ההפסד להפועל ת"א סיבך את הקבוצה בתחתית והיא ממוקמת לאחר 17 משחקים במקום האחרון בליגת העל. הערב מצפה למכבי פ"ת משחק קשה ביותר נגד השנייה בטבלה מכבי חיפה.

המאמן החדש של הקבוצה ניר קלינגר התייחס למצבה של הקבוצה לקראת המשחק נגד קבוצת נעוריו שבה פרץ והיה נחשב לאחד מהקשרים האחוריים הטובים בכדורגל הישראלי.

קלינגר: "ברור לכולם שאנחנו במלחמת השרדות, במלחמה על החיים שלנו", אמר המאמן הטרי של פתח תקווה, ניר קלינגר, שהתייחס להמשך העונה של קבוצתו: "אנחנו יודעים בדיוק כמה משחקים עוד נשארו ונגד מי, ואני מאמין ומרגיש שהשחקנים מוכנים למאבק הזה. מצד שני, ברור שאנחנו גם פוגשים יריבה מאוד מאוד קשה, הקבוצה הטובה בליגה כרגע שמראה את הכדורגל הכי טוב, אבל אנחנו אף פעם לא מרימים ידיים מראש".

קלינגר, הוסיף: "נכין את הקבוצה בצורה הכי טובה שיש וכמו שאמרתי בפתיחת הדברים - 'מלחמה על החיים' זה הסלוגן, זה המוטו שלנו ומעכשיו, מהמשחק הקודם בעצם, זה מה שנעשה זה מה שאנחנו עשינו וזה מה שאנחנו עושים. אנחנו מאוד מאוד רוצים לשרוד, ואני מאמין שגם נעשה את זה בסוף העונה".

 


חוזר לשחק נגד קבוצת נעוריו

קלינגר גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה ובתחילת הקריירה שיחק כחלוץ. קלינגר שיחק שש שנים בקבוצה הבוגרת  עמה זכה בשתי אליפויות. בעונת 1988/1989 זכה בתואר כדורגלן העונה בישראל.
בשנת 1990 עבר קלינגר לקבוצת מכבי תל אביב.
בשנת 2012 סיפר קלינגר שהסיבה שבגללה עזב את מכבי חיפה הייתה מותו הטראגי של חברו לקבוצה השוער אבי רן ז"ל שנהרג בתאונת אופנוע ים בכנרת.