תקרית חריגה התרחשה שלשום (רביעי) לאחר משחק ההפסד של מכבי פתח תקוה לעירוני קרית שמונה שהסתיימה  בתוצאה 1:0 לקרית שמונה.

מאמן מכבי פ"ת גיא לוזון התעמת עם אוהד ואמר לו: "אני אפוצץ לך את המוח, אני ארצח אותך לפני זה,  אני אשחט אותך".

לטענת אנשי המועדון כ-15 אוהדים המתינו במתחם האימונים של המועדון עם חזרת אוטובוס הקבוצה מקרית שמונה והתקרבו למאמן בניסיון לתקוף את לוזון תוך איומים וקללות.בסוף החודש שעבר, אמר לוזון במסיבת עיתונאים בתגובה לשאלה לגבי מחאת האוהדים נגדו: "אני לא אתן לכל יפי הנפש או האנשים ששמחים לאיד לשמוח. אין שום סיכוי שאתפטר. הסיכוי שאני אתפטר הוא כמו הסיכוי שאתה תזכה בלוטו בערך. אני מאמין בקבוצה ומאמין עוד יותר בעצמי, בזה שאני מאמן עוד יותר טוב ממה שהייתי בשנתיים האחרונות, כי אתה משתפר בכל חודש ובכל שנה. כל הדיבורים האלה הם דיבורי סרק וכל השאלות האלה לא רלוונטיות, לא עכשיו, לא מחר ולא בעוד שבועיים. אני מאמין בעצמי ומאמין בקבוצה ואם צריך לעשות תיקונים מסויימים, נעשה אותם ואנחנו נצליח וזה לא יעזור לאף אחד".

גיא לוזון הוא אחיינו של אבי לוזון בעלי הקבוצה ויו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, בני משפחה אחרים ממלאים בה תפקידים שונים. דודו של גיא, עמוס לוזון הוא הבעלים של הפועל ראשון לציון ודודו איציק לוזון הוא מנהל הקבוצה ויו"ר מחלקת הנוער. אחיו אורי לוזון ובן דודו תמיר לוזון הם שחקני הקבוצה בעב. בן דודו של לוזון, ייטב לוזון היה עוזר מאמן קבוצת הבוגרים של מכבי פתח תקווה.

לוזון נשוי למדריכת הפילאטיס ואשת הטלוויזיה דנה פאן לוזון. בקדנציה הראשונה שלו כמאמן הפועל תל אביב שימשה דנה כמדריכת הפילאטיס של השחקנים.

תגובתו של גיא לוזון: 

"האירוע אתמול הוא אירוע שאמור להטריד את כולם .

אני מאמן כדורגל ואם אני אוהב או לא, למדתי לקבל ולהכיל את התגובות של הקהל ביציע. זו הזירה ומותר להם לקלל ולתקוף, ככה נהוג. יפה או לא יפה, ראוי או לא זו שאלה אחרת..שאפשר לדון עליה .

אבל לא יתכן שאני מחוץ למגרש בחיים הפרטיים שלי צריך ללכת ברחוב ואנשים ירגישו נוח ויחשבו שמותר להם פשוט לתקוף אותי . שאני אלך ברחוב ויקללו אותי .

אני הרגשתי שנחצה גבול .

זה נראה לכם בסדר שאוהדים תוקפים מאמן או שחקן מחוץ למגרש, בחיים שלו הפרטיים ברחוב ?

זה גבול שאני לא מוכן לקבל ולא חושב שאם כל אחד ואחד יהיה כנה עם עצמו יהיה מוכן לקבל. זו אלימות!"