זוג מהאיזור הגיע לעורכת הדין זהר רון כדי שתכין עבורם הסכם יחסי ממון לפני הנישואין.  אבל זה לא היה הסכם רגיל כמו שזוגות אחרים עושים בדרך כלל לפני החתונה, אלא הסכם מיוחד במינו ונדיר.

עבור שניהם זה היה פרק ב׳ לאחר שהתגרשו מבני הזוג הקודמים.  לשניהם יש בתים וילדים מהקשר הקודם שהסתיים.

עו"ד זהר רון

האישה סיפרה: "נפגשנו בטיול שמיועד לפנויים פנויות. היה בינינו קליק מהרגע הראשון, התחלנו לדבר זה עם זו והתלהבנו ממש הרגשנו כמו בני נוער שמתאהבים ופרפרים בבטן.

ישבנו אחד ליד השניה ומאז ועד היום, שנה וחצי אחרי הטיול נשארנו בני זוג והחברים הכי טובים. ראינו שהקשר שלנו מוצלח ועכשיו החלטנו לעבור לשלב הבא, למסד את יחסינו ולהתחתן.  בגלל ששנינו מבוססים כלכלית ובעלי רכוש החלטנו לערוך הסכם ממון וגם החלטנו, בעיקר בשביל הילדים שנמשיך לגור בנפרד וכל אחד יישאר בבית שלו.  החלטנו לא לאחד כתובות כמו שעושים רוב האנשים שמחליטים למסד את הקשר שלהם אלא ללון ביחד רק פעמיים בשבוע.  פעם אצל האישה ופעם אצל הגבר.  

הסידור הזה משתלב להם מצוין עם זמני השהות של ההורים הגרושים וככה הם נהנים מכל העולמות.  גם זוכים במגורים בנפרד ובעצמאות וגם לא מזעזעים את עולמם של הילדים שלא יצטרכו להתרגל לאדם שיתפוס את מקומו של ההורה הביולוגי שלו בבית שלהם.  

בני הזוג המיוחדים למעשה פורצים דרך ופועלים בניגוד למוסכמות החברתיות הנהוגות ושמים את טובתם שלהם מעל כל שיקול אחר כמו מה יגידו והערות על טיב הקשר שלהם.  

הבעל מספר: "אני אוהב את הבית שלי ואת הפינה שלי.  אני אפילו מודה שאני אוהב לישון במיטה הזוגית שלי באלכסון.  אני מרגיש שאני יכול ללכת לישון מתי שבא לי ולא בכפוף לקביעת בת הזוג ואני נשאר חופשי ומאושר בביתי למעט פעם או פעמיים בשבוע וזה גורם לגעגועים ולתשוקה אל בת הזוג להתעצם.  זה מה שהכי נכון לנו ולא אכפת לי מה אחרים יחשבו על זה. אני אדון לעצמי ועושה רק מה שטוב ונכון לי.  לשמחתי מצאתי בת זוג בדיוק בראש כמו שלי וגם היא מסכימה שאלו יהיו החיים האידיאליים שכל אחד יהיה בממלכה שלו ולעיתים נתאחד.

האישה מוסיפה ואומרת: "שבעתי  מנחירות בלילות. עד שהתגרשתי וקיבלתי שקט מבעלי הקודם אין סיכוי שאסבול שוב מרעש בלילות. אני אוהבת את השקט שלי בלילה אני לא צריכה בן זוג שיסתובב לי 24/7 בין הרגליים.  שנינו מצאנו את שאהבה נפשנו ובהתאם לצרכינו. עד עכשיו כשאני נזכרת בחיי הנישואין הקודמים שלי איך הייתי מתעצבנת למצוא את המקלחת ואת הבגדים זרוקים בכל מקום זה רק מחדד לי את הצורך שמגורים בנפרד הם האידיליה עבורי

איש הטוב בעיניו יעשה! כל הזוגות צריכים לחיות בדרך שיבחרו ושתתאים להם  מבלי לתת לסטיגמות ולהרגלים להזיז אותם מרצונותיהם.