שירי מאור, בת ה-18, בוגרת מגמת המוזיקה בבן גוריון ותלמידת הקונסרבטוריון העירוני בניהולה של שלומית מדר ותלמידתו של אלון הררי, ייצגה את ישראל בתחרות הזמרה ע"ש נחמה ליפשיץ שהתקיימה בליטא וזכתה במקום השני הכללי,  ובביצועים הטובים ביותר לשירים אדיו קרידה  ואבינו מלכנו .

קיימנו ראיון וידיאו עם מאור והתפתחה שיחה בלתי אמצעית ומעניינת שבסיומה ביקשנו ממנה בקשה מיוחדת שתשיר לנו בשידור חי, קטע משיר ומאור ללא שום היסוס הסכימה וביצעה - שווה צפיה!רונית אמה של שירי מספרת כי "שירי קיבלה הזמנה משגריריות ישראל בליטא ונערכה בהתאם, שגריר ישראל בליטא מר יוסי לוי, הגיע ברך והתרגש יחד איתנו. שירי הציגה רבה גבוהה ומרגשת וכבשה את השופטים והקהל ".

בשנה האחרונה זכתה שירי בשלוש תחרויות בינלאומיות שהתקיימו און ליין בשל הקורונה, זכתה במלגת שרת היוקרתית של קרן התרבות אמריקה ישראל , וכן סיימה רסיטל בציון 100!שירי בוגרת תוכנית הזמרים המחוננים של משכנות שאננים שמנוהלת על ידי צוות האקדמיה למוזיקה .

שלומית מדר מנהלת הקונסרבטוריון הוסיפה "כי הקונסרבטוריון העירוני פ"ת מטפח מצוינות ושירי נמנית עם קבוצת תלמידים ובוגרים שזכו בשנים האחרונות בתחרויות ובהצלחות מרשימות  בארץ ובחו"ל" .