עמותת שניר למען משפחות מעוטות יכולת ברחבי הארץ יחלקו מארזי מזון, צעצועים לילדים ו- 120 שוברי תו הזהב.

צילום: תומר פדר

עמותת שניר, שנוסדה על ידי איש העסקים ניר שמול ומנוהלת על ידי לוסי דובינצ'יק, תחלק בחג הסוכות מארזי מזון, צעצועים ושוברי תו הזהב. למשפחות מעוטות יכולת ברחבי הארץ.

צילום: תומר פדר

רגע לפני, ערב החג החלו מתנדבי עמותת שניר בראשם לוסי דובינצ'יק לחלק את מארזי המזון למשפחות נזקקות במסגרתו פתחה לוסי דובינצ'יק את יום החלוקה וסיפרה "לצערנו משפחות רבות בישראל סובלות ממחסור ובמיוחד בתקופת החגים ולכן, החלטנו לגייס לטובת פעילות זו את חברת אוסם-נסטלה, חברת מוצרי הניקיון טאץ', חברת שסטוביץ, אביחי צעצועים, יקב טפרברג ויקב בן חיים, השף מושיק רוט ואיתן פינקלשטיין, שממש שמחו להתגייס ולעזור לנו ולמשפחות הנזקקות, ולהעניק להם מארזי מזון מפנקים הכוללים: דגני בוקר, חטיפים, יינות, מוצרי ניקיון וטואלטיקה, צעצועי ילדים ועוד.

צילום: תומר פדר

עוד סיפרה לוסי כי: "בנוסף, כל משפחה קיבלה בתוספת למארז המזון גם שוברי תו הזהב. בכדי לאפשר למשפחות לרכוש מוצרים נוספים כמו בשר, דגים ודברי חלב אשר נחוצים להם בחגים וביום-יום."

עמותת שניר הוקמה בשנת 2010 ומיום הקמתה, שמה לה למטרה לסייע לשכבות החלשות בישראל במגוון תחומים כמו הזדמנות שווה בחינוך, סיוע כספי למעוטי יכולת לצורך תשלום עבור נושאים אלמנטריים כמו דמי שכירות, ארנונה ותשלומי חשמל, העברת סלי מזון למשפחות נזקקות ועוד. מטרת העמותה היא להיות חדר מיון לכל אותם קשישים, משפחות נזקקות, נזקקים וחיילים בודדים משוחררים. כמו כן, לספק שני סלי מזון בחודש לכל משפחה שנבדקה על ידנו ומצבה הכלכלי קשה מאד.