כ' (השם המלא נמצא במערכת) תושב האיזור טס להתרענן בחו"ל, במהלך הטיסה הבחין בדיילת בשם מ' שמצאה חן בעיניו, הסתבר שגם הדיילת הייתה בעניין ומהר מאד התפתח רומן סוער, שניהם היו בעננים עד כדי כך שהעדיפו לשכוח כי הם נשואים.

היות ושניהם עבדו בעבודות שכרוכות בטיסות רבות לחו"ל, הם הצליחו לשלב את עבודתם יחד עם חופשות משותפות.

התמונות שבאלבום

במהלך הפגישות הם הצטלמו ביחד  לרקע הנופים השונים ופתחו אלבום בשם "החיים האמיתיים" הכולל את כל התמונות המשותפות.
חלפו שנים, הקשר התהדק ומ' החליטה לעשות מעשה ולהתגרש והודיעה לו על החלטתה. במהרה, סיימה מ' את תהליך הגירושים ואמרה לא' שאם יתגרש גם הוא, הם יוכלו להתחתן.
כ' הסכים עד שד' הפתיעה אותו וסיפרה לו שהיא חושבת שהיא בהריון.
כ' קיבל את הבשורה בהלם והסביר כי מדובר בתקופה רגישה לאשתו והוא חושש שאם יבשר לה על החלטתו, זה יהיה לה קשה מאד וזה עלול להיות יותר מדי בשבילה. לגבי ההריון, הסביר כ' שהוא לא יכול להרשות לעצמו ילד מחוץ לנישואין ואף הציע למ' לעשות הפלה.

הפילה אותו

כשמ' הדיילת שמעה שכ' לא מכבד את ההסכם ביניהם ולא מוכן להתגרש גם הוא, היא זעמה עליו ואמרה לו שבגללו היא התגרשה, כדי שיוכלו להיות ביחד. הדיילת עזבה בכעס ונסעה לביתו, שם ראתה את אשתו ואמרה לה שיש לה מתנה בשבילה ומסרה לה את אלבום התמונות.
אשתו של כ' ראתה את התמונות וצעקה עליה: "איך את לא מתביישת" כשהיא מגרשת אותה מביתם. הדיילת השיבה לה: "תעשי מה שאת רוצה, רק אל תשכחי שהילד של בעלך, נמצא בבטני"הדיילת פנתה לעו"ד זוהר רון עורכת דין לענייני משפחה לצורך ייעוץ משפטי כדי לדעת את הזכויות שלה כדי שהילד ברחמה יגדל ויפתח לאדם מצליח לאחר שכ' הסדיר כלפיו את כל חובותיו.

עו"ד זהר רון